Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler Songül’ün Bebeği Öldü mü ? 11 Aralık Pazartesi
Atv nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’de son bölümde Songül sancılanıyor ve bebeğine birşey olup olmadığından endişe ediyor. Güney’de en az onun kadar kormuşturç Acaba Ejder Songül’ün bebeğine birşey mi yaptı..
Kırgın Çiçekler Ali ve Eylül Aşkı başlıyor
Kırgın Çiçekler dizisinde yeni bir aşk için hazırlık yapılıyor. 3. sezon ile izleyicisi karşısına çıkan Kırgın Çiçekler dizisinde Burak Tozkoparan’ın hayat verdiği Komiser Ali karakteri ile dizimizin güzel başrol oyuncusu Biran..
Kırgın Çiçekler Ejder Kimdir? Tayanç Ayaydın
Kırgın Çiçekler dizisi 2017 2018 sezonun da en çok izlenen yapımları arasında yer alabilmek için kadrosunu dev isimler ile güçlendirmeye devam ediyor. Daha önce Hazal Benli’yi ve Burak Tozkoparan’ı kadrosuna..
Kırgın Çiçekler Komser Ali Kimdir? Burak Tozkoparan
Ntc Medya’nın sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezona bomba gibi transfer ile hazırlanıyor. Yeni sezon çekimleri başlayan Kırgın Çiçekler  dizisinde ise Paramparça dizisinden yakından tanıdığımız Burak Tozkoparan sürprizi yaşandı. Yakışıklı genç oyuncu Kırgın..
Kırgın Çiçekler 3. Sezon Tanıtım Fragmanı (2017 2018)
Kırgın Çiçekler 3. Sezon 18 eylül pazartesi günü yayınlanacak 99. bölüm ile başlayacak.  Kırgın Çiçekler 2017 2018 Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Kırgın Çiçekler’in 89. bölüm yeni sezon fragmanında Meral’in rüyasını..
Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Kader Ölecek mi? Kimler Ölecek Kimler Kalacak? 12 Haziran
Kırgın Çiçekler 2017 2018 Yeni Sezonuna 18 eylül pazartesi günü ekranlara gelecek 89. bölüm ile başlayacak. Kırgın Çiçekler 3. Sezon tanıtım fragmanı da yayınlandı. Kırgın Çiçekler’in 89. bölüm yeni sezon fragmanında Meral’in..
Kırgın Çiçekler 89. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 3. Yeni Sezonda Neler Olacak
Kırgın Çiçekler 89. Bölüm yayın tarihi belli oldu. Atv’nin sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezona 18 eylül pazartesi günü merhaba diyecek. Kırgın Çiçekler 89. Bölüm 18 eylül 2017 pazartesi günü 20:00’da Atv’de ..
Kırgın Çiçekler Macide Kimdir ? Deniz Uğur
Atv Ekranlarında Pazartesi günü yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler de 85.bölümde yeni karakterlerle zenginleşecektir Kırgın Çiçekler yetimhanede yaşayan kızların hayat hikayesini anlatmaktadır. Bu hafta yayınlanacak olan 85.Bölümde Meral Sadri Dedenin kendi dedesi..
Kırgın Çiçekler Sadri Dede Kimdir ?
Atv ekranlarında pazartesi yayınlanacak olan dizi 85. bölümünde sevenlerini yine ekrana kilitleyecek gibi gözüküyor. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yetimhanedeki kızların türlü belalara karışmasını ve atlatmalarını anlatır.Kırgın Çiçekler’in geçen..
Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017 2018 (3. Sezon)
Kırgın Çiçekler Yeni Sezon başlama tarihi belli oldu. Kırgın Çiçekler Yeni Sezona 18 eylül de ekranlara gelecek 89. bölüm ile başlayacak. Kırgın Çiçekler Yeni Sezon 89. bölüm 18 eylül pazartesi 20:00’da Atv’de..