Kırgın Çiçekler

Kırgın Çiçekler Ali ve Eylül Aşkı başlıyor
Kırgın Çiçekler dizisinde yeni bir aşk için hazırlık yapılıyor. 3. sezon ile izleyicisi karşısına çıkan Kırgın Çiçekler dizisinde Burak Tozkoparan’ın hayat verdiği Komiser Ali karakteri ile dizimizin güzel başrol oyuncusu Biran..
dizibilgi google play
Kırgın Çiçekler Komser Ali Kimdir? Burak Tozkoparan
Ntc Medya’nın sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezona bomba gibi transfer ile hazırlanıyor. Yeni sezon çekimleri başlayan Kırgın Çiçekler  dizisinde ise Paramparça dizisinden yakından tanıdığımız Burak Tozkoparan sürprizi yaşandı. Yakışıklı genç oyuncu Kırgın..
Kırgın Çiçekler Macide Kimdir ? Deniz Uğur
Atv Ekranlarında Pazartesi günü yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler de 85.bölümde yeni karakterlerle zenginleşecektir Kırgın Çiçekler yetimhanede yaşayan kızların hayat hikayesini anlatmaktadır. Bu hafta yayınlanacak olan 85.Bölümde Meral Sadri Dedenin kendi dedesi..
Kırgın Çiçekler Sadri Dede Kimdir ?
Atv ekranlarında pazartesi yayınlanacak olan dizi 85. bölümünde sevenlerini yine ekrana kilitleyecek gibi gözüküyor. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yetimhanedeki kızların türlü belalara karışmasını ve atlatmalarını anlatır.Kırgın Çiçekler’in geçen..