Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017 2018 (3. Sezon)

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon başlama tarihi belli oldu. Kırgın Çiçekler Yeni Sezona 18 eylül de ekranlara gelecek 89. bölüm ile başlayacak. Kırgın Çiçekler Yeni Sezon 89. bölüm 18 eylül pazartesi 20:00’da Atv’de

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon tanıtım fragmanı sonunda yayınlandı. Kırgın Çiçekler 89. bölümde Cemre ve Eylül’ün cenazesi görünüyor; ancak bizim tahminimiz Kırgın Çiçeklerin 2. sezonunda olduğu gibi bu sadece bir rüya. Bence ne Eylül ne de Cemre ölmeyecek.

Kırgın Çiçekler 89. Bölüm yeni sezon çekimleri 20 ağustos pazar günü başladı. Sette Kırgın Çiçekler oyuncularının oldukça enerjik olduğu ve morallarin yerinde olduğu görüldü.

Güncelleme: Kırgın Çiçeklerden haber var. Kırgın Çiçekler  dizisi oyuncuları yeni sezon için sete çıktı ve yayın tarihi de paylaştı. Bu açıklamaya göre Kırgın Çiçekler  dizisi 18 eylül pazartesi Atv ekranlarında olacak.

Kırgın Çiçekler dizisi 12 haziranda 88. bölümü ile 2. sezonun sezon finalini yaparak izleyicisine yaklaşık 3 aylık bir süre için veda edecek. Açıkça söylemek gerekirse Kırgın Çiçekler’in 2. sezonu 1. sezonun tekrarı gibiydi; hatta sezon finalleri bile bir birinin kopyasıydı.

Kırgın Çiçekler’in 12 haziranda yayınlanan sezon finalinde kızlar Kader’in annesi Banu nedeniyle ölüm ile burun buruna gelmişti. Banu kızları yakmaya çalışmış engel olmaya çalışan kızı Kader’i de bıçaklamıştı. Kırgın Çiçekler’in yeni sezonu olan 89. bölümünde kızlar büyük ihtimal hocaları Feride ve Toprak tarafından kurtarılacak. Kader biraz yoğun bakımda kalsa da sonradan arkadaşlarının yanına dönecek. [mavibuton]Kırgın Çiçekler 89. bölüm[/mavibuton] yeni sezonda neler olacak? Daha fazla detay için tıklayınız

Kırgın çiçeklerin yeni sezonunda kızlarımız daha da büyüyecek bu nedenle Defne ve Serkan’ın annesi ve kardeşi ile birlikte Kader ve Cemre’nin sevgilileri de girecek. [mavibuton]Kırgın Çiçekler[/mavibuton] 3. sezon değişen oyuncu kadrosu için tıklayınız. Özellikle Gürbey İleri ve Aras Aydın’ının da Kırgın Çiçekler oyuncu kadrosuna dahil olması ise dizimizin kadrosu tam bir yıldızlar geçidi olacak ve senaryo olarak romantik komedi ve aşka dönecek. Şimdi siz Kırgın Çiçekler’de Serkan ve Cemre sevgili Cemre’ye neden yeni sevgili geliyor diye soracaksınız; ancak galiba Cemre ve Serkan ayrılacak yeniden Eylül ve Serkan sevgili olacak. Bu benim tahminim.

Kırgın Çiçekler ilk sezon kadar iyi olmasa da 2. sezonda başarılı reytingler almayı başardı ve 3. sezon onayını bir çok eleştiri ile birlikte aldı.

Bu nedenle NTC Medya kesin bir karar ile Kırgın Çiçekler  dizisi senaristlerine talimat vermeli ve 3. sezonda farklı bir senaryo ile izleyici karşısında olmalılar yoksa 3. sezonda yani 2017 2018 yeni sezonunda işleri bu kadar kolay olmayacak. Allah aşkına kaç defa öldürdünüz Eylül’ü saydınız mı?

Ntc Medya Kırgın Çiçekler’i 2 sezon eylül ayının 3. haftası yayına almıştı ve çekimlerde tahmini eylül ayı başında başlamıştı. Muhtemelen Kırgın Çiçekler dizisi 3. sezonda 18 eylül 2017 pazartesi günü başlayacaktır. Kırgın Çiçekler  dizisi 3 .sezon başlama tarihi tam olarak açıklandığında sayfamıza eklenecektir. 

Kırgın Çiçekler 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017 2018 (3. Sezon) (38 Yorum)

  • benim adım defne ben erkeklere bayılırım aşigım yakışıklı erkek benim için cennetir seviyorum

 1. Yeni sezonu sabırsızlıkla bekliyorum. Kızlar hepsi ayrı ayrı güzeller tebrikler sizi seviyorum

 2. Dizide en guzel plan aleyna solaker cok guzel bir kiz aleyna yani meral semi seviyorum canim

 3. Cok guzel bir dizi ya bayiliyorum ilk gunden beri izliyorum bu film omur boyu devam etsin

  • Anonim tabikide baska yurda gitcekler hatta ismi kadikoy yurdu YouTube gir gorursun

 4. kırgın çiçekler 2 fragman istiyorum çok güzel bir dizi bayılıyorum hiç bitmeesinnnnnnnnnnnnn

 5. merba kirgincickler şimdie kadar izldim en gozel dizi ve hayatme diştirdi bo dizi ve bence hep vermli sizi cok seviyorom hadis******

 6. bennce bu dizi 10 yil sursun cunki uzandikca daha da heyecanli ve guzel oluyor lutfen devam edin SUPERRR

 7. Yok artik ya bu kadar dizimi uzatilir galiba eylul yaslanana kadar cekilecek 🙂 ben sadece ilk sezonu izledim bide ikinci sezon 3-4 bolumden sonra izlemeyi biraktim