Kırgın Çiçekler Macide Kimdir ? Deniz Uğur

Burak 21 May 2017 Kırgın Çiçekler  0

Atv Ekranlarında Pazartesi günü yayınlanacak olan Kırgın Çiçekler de 85.bölümde yeni karakterlerle zenginleşecektir

Kırgın Çiçekler yetimhanede yaşayan kızların hayat hikayesini anlatmaktadır. Bu hafta yayınlanacak olan 85.Bölümde Meral Sadri Dedenin kendi dedesi olduğunu düşünürken gelen mektup bütün düşüncelerini yerle bir eder.

Kırgın Çiçekler Macide Kimdir ?

Kırgın Çiçeklerin 84.Bölümünde ortaya çıkan Sadri Dedenin karısı  Macide Hanım olacaktır. Dizideki rolü ise Sadri Dedenin karısı ve mirasta bir kişinin daha ortaya çıkmasını engelleyecek olan otoriter bir kadın rolünü oynayacaktır.

Kırgın Çiçekler Deniz Uğur(Macide) Kimdir ?

17 Ekim 1973 doğumlu olan Deniz Uğur Ankaralıdır.Deniz Uğur baba tarafından bir Osmanlı torunudur. Küçüklüğünü Pendik de geçiren Uğur İlkokulu bitirir bitirmez bale eğitimi almıştır. 18 yaşına ayak bastığı zamanda İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarının  bütün sınavlarını kazanıp Tiyatro eğitimi almış ve aynı zamanda Yıldız Kenter’in öğrencisi olmuştur.

Mezun olmadan önce Kenter Tiyatrosunda önemli isimlerle başrol oynayan Deniz Uğur Umut Veren Kadınlar ödülüne de layık görüldü. Vatan gazetesinde pazar günleri köşe yazarlığı bile yapmıştır. 2001 De ilk dizisi olan Benimle Evlenir misin’de hem yazarlık hem de başrol almıştır.Deniz Uğur 1996 yılında mutluluğunu sürdürürken eşini kaybetmiştir bu ölümün sebebi ise gürültü yüzünden tartıştığı komşusu Deniz Uğur’un eşi İsmail Hakkı Sunat’ı silah ile vurmuştur. Son olarak görev aldığı dizisi ise Kapalı Kutudur. Kapalı Kutu bittiği sıralarda Kung Fu Panda Filminde seslendirme yapmıştır.

Kırgın Çiçekler 85.Bölüm Fragmanı :

 

Kırgın Çiçekler Songül’ün Bebeği Öldü mü ? 11 Aralık Pazartesi
Kırgın Çiçekler Ali ve Eylül Aşkı başlıyor
Kırgın Çiçekler Ejder Kimdir? Tayanç Ayaydın
Kırgın Çiçekler Komser Ali Kimdir? Burak Tozkoparan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.