Kırgın Çiçekler Komser Ali Kimdir? Burak Tozkoparan

Ntc Medya’nın sevilen dizisi Kırgın Çiçekler yeni sezona bomba gibi transfer ile hazırlanıyor. Yeni sezon çekimleri başlayan Kırgın Çiçekler  dizisinde ise Paramparça dizisinden yakından tanıdığımız Burak Tozkoparan sürprizi yaşandı. Yakışıklı genç oyuncu Kırgın Çiçekler  oyuncu kadrosuna dahil oldu ve dizide bir polise hayat verecek.

Kırgın Çiçekler dizisinde yeni sezonda kızların aşkını izleyeceğimizi sizlere daha önce söylemiştik. Kırgın Çiçekler  dizisinde Burak Tozkoparan komiser Ali rolü ile ekranlarda olacak ve kızlarımıza yardım edecek. Genç bir komiser olan Ali’nin yardımcısına ise son olarak Kara Yazı dizisinde izlediğimiz Hazal Benli eşlik edecek.

Bakalım dizide Burak Tozkoparan ile kim sevgili olacak; belki de Hazal Benli ile Hazal Burak Tozkoparan sevgili olacak veya kızlarımızdan birisi. Dizinin bölümleri çekilmeye devam ettikçe sizlere bilgi vereceğiz. [mavibuton]Kırgın Çiçekler[/mavibuton] dizisine bu sezon yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız

Burak Tozkoparan Kimdir

1992 İstanbul doğumlu olan Burak Tozkoparan 25 yaşındadır. Okan Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon bölümünde mezunudur. Baterist olarak müzikle de ilgilenmektedir. 2016 yılında hesapta Aşk filminde Mert karakterine hayat vererek sektöre girmiş Paramparça dizisinde Cihan’ın biricik oğlu Ozan karakterine hayat vermiş oyunculuğu ve başarısı ile dillere destan olmuştur.

dizibilgi google play

Kırgın Çiçekler Komser Ali Kimdir? Burak Tozkoparan (15 Yorum)

  1. Burak sana aşığım. Seni çooooook seviyorum ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  2. Kırgın çiçekler ali burak tozkoparan beni elçin eve okula iyiki doğumali nine bebek lale

  3. Ben marala katiliyprum Burak çok güzel oyuncusun ve çok yakişiklisin diziden hiç ayrilma seni seviyorum❤❤❤❤

  4. Bence çok iyi olmuş diziye katılması Alı komiserin. Şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum dizinin 3 yeni sezonunu. Burak bu diziye renk katacak.