Kırgın Çiçekler Ejder Kimdir? Tayanç Ayaydın

Kırgın Çiçekler dizisi 2017 2018 sezonun da en çok izlenen yapımları arasında yer alabilmek için kadrosunu dev isimler ile güçlendirmeye devam ediyor. Daha önce Hazal Benli’yi ve Burak Tozkoparan’ı kadrosuna karan Kırgın Çiçekler dizisinden şimdi de Tayanç Ayaydın hamlesi geldi.

Tayanç Ayaydın’ın da Kırgın Çiçekler  kadrosuna katılması ile Kırgın Çiçekler kadrosu adeta bir efsane oldu. Kırgın Çiçekler  dizisi geçen sezon rakipleri olan Paramparça ve Hayat Şarkısı dizisinin başrol oyuncularını kadrosuna katmış oldu. Kırgın Çiçekler dizisi 89. bölümü ile muhtemelen 11 eylül veya 18 eylül tarihlerinde yeni sezonu ile ekranlara gelmeye hazırlanırken Kırgın Çiçekler dizisinin 90. ve 91. bölüm çekimleri de tamamlanmak üzere.

Kırgın Çiçekler dizisinde Tayanç Ayaydın Ejder karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak. Aslında ben oyuncuların biraz yüzlerini dinlendirmesi taraftarıyım yani hop o dizide hop bu dizide olayına karşıyım ama Tayanç Ayaydın çok profesyonel bir oyuncu daha önce aksiyon sahnelerini bol olduğu Sakarya Fırat dizisinde de rol almıştır. Bu nedenle Tayanç Ayaydın’ın Kırgın Çiçeklerde hayat vereceği Ejder rolünde zorlanacağını düşünmüyorum.

Tayanç Ayaydın Kimdir?

1979 İstanbul doğumlu olan Tayanç Ayaydın 38 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Tayanç Ayaydın 2004 yılında efsane olan Aliye dizisi ile ekranlara çıkmaya başlamıştır. Son yılların gözde oyuncusu olan Tayanç Ayaydın Zeytin Tepesi dizisinde ve Sakarya Fırat dizisinde de başrol olarak yer almıştır.

[mavibuton]Kırgın Çiçekler[/mavibuton] dizisine bu sezon yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncular için tıklayınız

Tayanç Ayaydın Fotoğrafları

dizibilgi google play

Kırgın Çiçekler Ejder Kimdir? Tayanç Ayaydın (5 Yorum)

    • Ya bu adam ne kadar değişmiş saçları ne ara dökülmüş döküldüğü için kazıtmış zayıflamış ni değişik olmuş daha önceki dizisi hayat şarkısı biteli sanki yıllar olmuş gibi değişmiş çok şalrıdım