Kırgın Çiçekler Büşra Öldü mü 17 Nisan

Kırgın Çiçekler dizisi 80. bölüm fragmanı yayınlandı. Kırgın Çiçekler’in 80. bölümü 17 nisan pazartesi akşamı ekranlarda olacak. Kırgın Çiçekler’in yeni bölüm fragmanında Kemal’in Büşra’yı öldürdüğü ve Eylül’ün Büşra’nın öldüğünü düşündüğünden dolayı kahrolduğu görülüyor.

Peki Kırgın Çiçekler fragmanında gösterildiği üzere Büşra Kırgın Çiçekler dizisinden ayrıldı mı? İşte gerçekler.

Kırgın Çiçekler dizisinde Büşra karakterine Esma Yılmaz hayat verecek. Esma Yılmaz Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölüm çekimlerinde de var bu durumda Büşra’nın ölümü sadece fragmanda yer alan bir aldatmaca. Kırgın Çiçekler dizisinin 80. bölümünde Kemal Büşra’yı öldürmeyecek sadece saçından biraz kesip bir zarf ile Eylül’e gönderecek.

Zarfın içinde ise Büşra’yı öldürdüğünü belirten Kemal’in yeni bir planı vardır. Büşra oldukça zor durumdadır. Büşra’yı kurtarmak için koşan Eylül Kemal’in eline düşecek.

Kırgın Çiçekler dizisinden Büşra ayrılmayacak ancak dizide Sadullah karakterine hayat veren Ruhi Sarı ölerek diziden ayrılacak. 

dizibilgi google play

Kırgın Çiçekler Büşra Öldü mü 17 Nisan (10 Yorum)

  1. ya eylol neden diziden ayrlde cok ozoldom keski yasasayde offffffffffffff ben bo dizi icin olorom be lotfennnnnnnn hic final yapmasn final yapacak cok dizi ler var nolor yalvaryorom