Kırgın Çiçekler Atakan Kimdir? Gerçek Adı Fotoğrafları

Kırgın Çiçekler dizisine yeni gelen yakışıklımızın kimliği belli oldu. Kırgın Çiçekler dizisinde Atakan karakterine hayat vereceğini İnstagram adresinden duyuran Oğuz Peçe yeni projesi için çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Kırgın Çiçekler dizisinde Eylül’e aşık olacak ve Serkan ile Eylül’ün arasına girecek olan Atakan ortalığı fena karıştıracak. Kırgın Çiçekeler’de Serkan’da Cemre’ye yaklaşacak ve ortalık harman yeri olacak.

Diğer taraftan Atakan karakteri ile Kırgın Çiçekler dizisine dahil olan Oğuz Peçe dizimizde konuk oyuncu olarak yer alacak. Oğuz Peçe Kırgın Çiçekler dizisine 10 bölüm olarak dahil olacak ve sonrasında ölerek Kırgın Çiçekler dizisinden ayrılacaktır. oguz-pece-kirgin-cicekler

Oğuz Peçe Kimdir?

kirgin-cicekler-oguz-pece-fotograflari
22 Nisan 1991 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Çılgın Dersane dizisinde Jops Ahmet karakterine hayat vererek ilk defa izleyicisi karşısına çıkmıştır. Oyunculuk eğitimi alan Oğuz Peçe 1.75 cm boyunda ve 75 kg’dır.
kirgin-cicekler-atakan-resimleri Kırgın Çiçekler dizisinde Atakan karakterini canlandıran oyuncu belli oldu. Kırgın Çiçekler dizisinin 12 aralık pazartesi günü ekranlara gelen bölümünde Eylül’ün fotoğraflarını çeken fotoğrafçı Atakan Eylül’e aşık olacak

Kırgın Çiçeklerde fotoğrafçı Atakan karakterini Oğuz Peçe canlandıracak.

kirgin-cicekler-atakan-fotograflari

Oğuz Peçe İnstagram adresi için [saributon]tıklayınız[/saributon]

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kırgın Çiçekler Eylül Öldü mü 13 Şubat

Kırgın Çiçekler Atakan Kimdir? Gerçek Adı Fotoğrafları (19 Yorum)

    • bence atakan olmeseydı cunku atakan eylule ask oldu sımdıde alı eylule ask oldu bence alı daha guzel bırı

  1. Gunka atakanı kemal sapığı öldürdü sopayla kafasına iki kere vurdu sonra onu bırakıp kaçtı /pis sapık:Kemal