Kırgın Çiçekler 3. Sezon Tanıtım Fragmanı (2017 2018)

Burak 07 Ağu 2017 Kırgın Çiçekler  0

Kırgın Çiçekler 3. Sezon 18 eylül pazartesi günü yayınlanacak 99. bölüm ile başlayacak. 

Kırgın Çiçekler 2017 2018 Yeni Sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Kırgın Çiçekler’in 89. bölüm yeni sezon fragmanında Meral’in rüyasını izliyoruz. Meral rüyasında Eylül ve Cemre’nin cenazelerini görüyor. 

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon çekimleri sonunda başladı. Kırgın Çiçekler Yeni Sezon çekimleri 20 ağustosta başladı ve diziye yeni gelen oyuncular da belli oldu. Burak TOZKOPARAN da Kırgın Çiçekler setinde yerini aldı. [pembebuton]Kırgın Çiçekler[/pembebuton] dizisine yeni gelen oyuncular için tıklayınız

Kırgın Çiçekler 3. sezon başlama tarihi belli oldu. Kırgın Çiçekler 2017 2018 yeni sezonunda çok önemli bir değişiklik yaşanmazsa 18 eylül pazartesi günü Atv ekranlarında olacak.

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler’in ikinci sezonun son bölümünden oluşan ilk yeni sezon tanıtım fragmanı Atv Youtube kanalında izleyicinin beğenisine sunuldu.  Bilindiği üzere Kırgın Çiçekler dizisi 88. bölümü ile 12 haziran pazartesi günü ekranlara veda etmişti.

Kırgın Çiçekler’in 89. bölümünün ise eylül ayında Atv ekranlarında olacağı ise kesinleşti. Bu durumda Kırgın Çiçekler  dizisi çok büyük ihtimal ile 19 eylül pazartesi veya 26 eylül pazartesi günü Atv ekranlarında yeni sezonuna merhaba diyecek. 

Kırgın Çiçekler dizisinin yeni sezon senaryosunu içeren tanıtımının kısa süre içinde ekranlarda olması bekleniyor; ancak bunun için artık Kırgın Çiçekler’in 3. sezon çekimlerinin başlaması lazım. Ağustos ayı içerisinde ise Kırgın Çiçekler’in yeni sezon çekimleri başlayacak.

Kırgın Çiçekler dizisine 3. sezonunda çok büyük transferler yapılacağı ile ilgili bilgiler var. Kırgın Çiçeklerim yeni sezonunda Gürbey İleri, Aras Aydın, Melisa Sözen ve Miray Akay’ın da dahil olması bekleniyor.

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Tanıtımı 2

Kırgın Çiçekler Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı 1

Kırgın Çiçekler Songül’ün Bebeği Öldü mü ? 11 Aralık Pazartesi
Kırgın Çiçekler Ali ve Eylül Aşkı başlıyor
Kırgın Çiçekler Ejder Kimdir? Tayanç Ayaydın
Kırgın Çiçekler Komser Ali Kimdir? Burak Tozkoparan

“Kırgın Çiçekler 3. Sezon Tanıtım Fragmanı (2017 2018)” üzerine 5 yorum

 1. ben yaren dedi ki:

  merhaba

 2. adimi napcan ? dedi ki:

  bu kizlardan nefret ediyorum artik cunki youtubede bunlarin igrenc igrenc seksi videolarini gordum artik nefret ediyom bunlardann iyyy igrencler

 3. adim sana ne ? dedi ki:

  salaklar insallah olmusdurler

  1. münevver dedi ki:

   Sen aptalsın

 4. leyla dedi ki:

  alahim ne zaman baslayacak kimsede yok ya coooookk sikici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.