Kırgın Çiçekler 19 Eylül’de Neler Olacak Kim Ölecek? 55. Bölüm Çekimleri Yapıldı İşte Tüyolar

Kırgın Çiçekler Kızlardan Hangisi Ölecek?

kirgin-cicekler-19-eylul-set-resimleriKırgın Çiçekler 51. bölüm çekimleri yapıldı ve aylardır merak eden sorunun cevabı ortaya çıktı. Kırgın Çiçekler’in dizisinin sezon finali olan 50. bölümde kızların yataklarında vurulmuşlardı. Kırgın Çiçekler’in yeni sezon tanıtım fragmanında ise kızların ağır şekilde yaralı olduğu ve birisinin de öleceği mesajı verildi; ancak bunların tamamının izleyiciyi meraklandırmak ve sabırsızlandırmak için olduğu ortaya çıktı.

Kırgın Çiçekler2in 19 eylül akşamı yayınlanacak 51. bölümün çekimleri tamamlandı. Çekimlerde gördüğümüz üzere dizide Eylül karakterine hayat veren Biran Damla YILMAZ; Songül karakterine hayat veren Gökçe AKYILDIZ, Kader karakterine hayat veren Çağla IRMAK, Meral karakterine hayat veren Aleyna SOLEKER ve Cemre karakterine hayat veren Cemre MOTAN’ın çekimlere geldiği görüldü.kirgin-cicekler-set-fotograflari

Tabi ki biz Kırgın Çiçekler 55. bölüm çekimlerini ve senaryosunu gördük; ancak kızların tamamı çekimlere katıldı. Ayrıca Kırgın Çiçekler dizisi Atv’nin yeni sezon çekimlerinde de tam kadro yer aldı.

Bu bilgiler üzerine siz değerli  Kırgın Çiçekler dizisi izleyicilerine şunu kesin olarak söyleyebilirim; yaralanan kızlardan hiç biri ölmeyecek ve hepsi kurtulacak. Ayrıca Kırgın Çiçekler dizisinde Kemal karakterine hayat veren Cansu FIRINCI’da setlerde.kirgin-cicekler-19-eylul-kim-olecek-resimleri

Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezon tanıtımında gösterilen tabutun ise rüya olduğunu düşünüyoruz

Kırgın Çiçekler dizisi yeni sezon çekimlerinde ise  geçen sezon kadroda yer almayan Almila ADA’nın da yer aldığını görüldü.

almila-ada-kirgin-cicekler

Kırgın Çiçekler 19 Eylül Foto Galerisi

Kırgın Çiçekler 19 Eylül’de Neler Olacak Kim Ölecek? 55. Bölüm Çekimleri Yapıldı İşte Tüyolar (4 Yorum)

  1. Çok teşekkürler meral ölmemiş çok sevindim ölse çok üzülürdüm kırgın çiçekler hayranlarındanım hemde çok