Kırgın Çiçekler 16 Mayısta Neler Olacak Cemre’nin Kurtuluşu 46. Bölüm 2. Fragmanı

Kırgın Çiçekler 16 Mayısta Neler Olacak Cemre’nin Kurtuluşu 46. BölümKırgın Çiçekler 16 Mayıs

Atv’nin en çok izlenen dizilerinden Kırgın Çiçekler 46. bölümü ile 16 mayıs salı akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümü  olan 46. bölüm tüyoları ve özeti ise bu sayfalarda. Kırgın Çiçekler 46. bölüm 2. fragmanını da bu hafta yayınlanırsa sayfamızda yayınlayacağız. Kırgın Çiçekler dizisinin yeni bölümünde Kemal efsanesi geri dönüyor.

Kırgın Çiçekler 16 Mayıs Tüyoları

Kırgın Çiçekler dizisinde Cemre tutuklanmıştır. Nazan ise ölmemiştir; ama Nazan’ın hayatı Cemre’nin halasının dudakları arasındadır ve Emel sonunda Nazan’ın infazı emrini verir. Serkan ve Defne ise annelerini kaybetmenin acısı ile kıvranmaktadır. Serkan her ne kadar annesinin hala yaşadığını düşünse de aramaları sonuçsuz kalan Defne artık annesinin geri gelmeyeceğini düşünmektedir.

Cemre’nin Nazan’ı öldürmekten tutuklanması kızları çok üzerken Emel’i sevindirmiştir; çünkü Cemre’nin halası Emel’in planları tıkır tıkır işlemektedir. Kemal ağına düşürmek için seçtiği masum ev sahibini tava getirmek üzeredir; ancak Kemal’in işi hiç de kolay olmayacaktır.

Kırgın Çiçekler 16 Mayıs 2. Fragmanı

Kırgın Çiçekler 16 Mayısta Neler Olacak Cemre’nin Kurtuluşu 46. Bölüm 2. Fragmanı (2 Yorum)