Kiralık Aşk Defne Ömer’i mi Seçecek Pamir’i mi?

Ömer ile Defne mi? Yoksa Pamir ile Defne mi?

1 Kiralık Aşk dizisi ikinci sezona bomba gibi bir senaryo ve oyuncu kadrosu ile başladı. Kiralık Aşk dizisinin yeni sezonunda artık Kiralık bir aşk yok deseniz de yine bir Kiralık Aşk durumu var. Zira Hulusi İplikçi’nin tüm serveti Defne’ye kaldı. Neriman ise yeğeni olan Pamir’i Defne’yi tavlaması yani ona Kiralık Aşk olması için ayarladı.

Paramparça 2016 Değişen Oyuncu Kadrosu Yeni Gelen Diziden Ayrılan Oyuncular için [saributon]Tıklayınız[/saributon]

Kiralık Aşk’ın yeni sezonu başlar başlamaz Ömer döndü ve Defne’ye haksızlık ettiğini anladı; ancak aradan bir koca yıl geçti. Peki Defne Ömer’i affedecek mi? Defne ile Ömer yeniden aşık olacaklar mı? Yoksa Pamir Defne’nin kalbini mi çalacak?

İşin aslına bakarsanız Defne tabi ki Ömer’i çok seviyor; hep sevdi sevecekte; ancak Ömer’in kendisini çektirdiği acılar ile yaşamak ve onu hatırlamak istemiyor. Pamir ise sadece Neriman teyzesi istediği için değil gerçekten Defne ile ilgileniyor? Siz ne olur dersiniz? Ömer ile Defne mi? Yoksa Pamir ile Defne mi?

Kiralık Aşk Defne Ömer’i mi Seçecek Pamir’i mi? (8 Yorum)

  1. Tabiki ömer defneyle ömer yakısıyor ömer defneyi cok seviyor defnede ömeri pamir olamaz cunkü film defneyle ömer üzerine kurulmus

  2. Tabikide ÖMER sec yoksa by films kimse Abkhaz pamir yakisikli ama ÖMER tatli iyi BENCE ömeri secmeli