Kiralık Aşk 14. Bölüm 18 Eylül Cuma Reyting Sonucu-İzlenme Oranı

Star Tv Kiralık Aşk Reyting Sonuçları Belli Oldu Mu ? Kiralık Aşk Dizisini Kaç Kişi İzliyor ?

Star Tv televizyonun yeni dizisi Kiralık Aşk 18 Eylül Cuma Günü 14. Bölümü ile yine bomba gibi bir bölüm geçirdi. Geçen haftalarda aldığı Reyting Sonuçları ve İzlenme Oranıyla zirvenin ismi olan Kiralık Aşk yine farkını ortaya koydu.

Yayınlandığı ilk haftadan beri reyting sonuçlarında devamlı yukarı doğru bir ivme kazanmayı başaran Kiralık aşk Reyting sonuçlarında da ne kadar çok sevildiğini bir kez daha gösterdi. Romantik Komedi Aşk dizisi Kiralık Aşk bu kadar çok izlenmesinin nedeni bizce dizinin konusu ve başrol oyuncuları Elçin Sangu (Defne) ve Barış Alduç (Ömer)’un önemli bir payı var.

kiralık aşk 14. bölüm 18 eylül reyting sonuçları
                              Kiralık Aşk Defne ve Ömer Çifti

Kiralık Aşk 18 Eylül Tarihli 14. Bölüm ile Yine Zirveye Oturdu

Kiralık aşk reyting Sonuçlarına göre Tüm İzleyiciler arasında Yüzde 11. 29’luk izlenme oranı ile ve 34.50 puanla haftanın en çok izlenen programı oldu. Buna göre izlenme oranıyla 100 program arasında birinci olan Kiralık Aşk Zirveyi bundan sonrada kimseye bırakmayacak gibi ama Kurtlar Vadisi Pusu Başlayınca Durum nasıl olur ? onu ilerleleyen haftalarda göreceğiz.

Fragmanlarının bile Youtube video paylaşım sitesinde 2.5 Milyon kişinin İzlediği Kiralık Aşk Bölümlerinin 7 Milyon Kişinin izlediği tahmin ediliyor.

Sizce Kiralık Aşk Neden Çok İzleniyor ?… Değerli Yorumlarınızı Bekliyoruz

Kiralık Aşk 15. Bölüm 25 Eylül İnternet Özel Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız

kiralık aşk 14. bölüm 18 eylül reyting sonuçları izlenme oranı