Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020)

Med Yapım’ın Fox TV için hazırlayacağı Çocukluk dizisi gündeme bomba gibi düştü. Oyuncu kadrosunun neredeyse tamamının çocuklardan oluşacağı dizinin başrol oyuncusu Beren Gökyıldız oldu. Yetimhanede büyüyen küçük yaşlardaki çocukların dram dolu hikayelerinin anlatılacağı Çocukluk dizisi seyirciyi hüzne boğmaya hazırlanıyor.

Çekimlerine İstanbul’da başlanacak olan Çocukluk dizisi için cast çalışmaları başladı. Bünyesinde birçok çocuk oyuncuyu bulundurması yeni yeteneklerin önünün açılmasında büyük etken olacak. Eylül ayında yayınlanması planlanan Çocukluk dizisiyle reyting yarışına hız kazandırmayı planlayan Fox TV yöneticileri en az yapım şirketi kadar heyecanlı görünüyor.

Çocukluk  Oyuncuları

kimsesizler başrol oyuncusu
Beren Gökyıldız

Yaşına rağmen sahnede gösterdiği başarı onun kısa sürede tanınmasına olanak sağlamıştır. İnstagram’da bulunan 1 milyon takipçisi ışığında birçok dizi yapımcısının kadrajında olan Beren Gökyıldız Çocukluk dizisinin başrol oyuncusu olarak seçildi. 2009 yılında Ankara’da hayata gözlerini açan tatlı oyuncu ilk sahne deneyimini 4 yaşında Kocamın Ailesi adlı diziyle yaşamıştır. Daha sonra Güldüy Güldüy Show adlı programda yer alan Beren, bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Sinema sektörünün parlayan yıldızı Beren, Anne dizisinde Melek karakterine hayat vermiştir. Yaşıtlarına kıyasla birçok başarıya imza atan oyuncu son olarak perşembe günlerinin lideri olan Mucize Doktor dizisinde yer almıştır. Beren Gökyıldız’a ışıltılı kariyerinde başarılar ve bol şans diliyoruz.

dizibilgi google play

Çocukluk Dizisi Oyuncuları Kadrosu (2020) (2 Yorum)

  1. Geleceğin en iyi oyuncu adayı olduğunu düşündüğüm bu çocuğa dikkat diyorum

    instagram: alpercinar_bektasoglu

    Alper Çınar BEKTAŞOĞLU

  2. Geleceğin en iyi oyuncu adayı olduğunu düşündüğüm bu çocuğa dikkat diyorum

    instagram: alpercinar_bekyasoglu

    Alper Çınar BEKTAŞOĞLU