kimse bilmez uygar

Kimse Bilmez Uygar (Engin Hepileri) Diziden Neden Ayrıldı? Yeni Dizisi Hangisi?

Burak 02 Ara 2019 Haberler  0

Kimse Bilmez Dizisinden 26. bölümde ayrılan Engin Hepileri Baba Yapım ile 26 bölüm için anlaşmış. Anlaşması bitince de diziden ayrılan Engin Hepileri yeni dizi eski adı Evim, Yeni adı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde oynayacak. 

Uygar Ebediyen hayatımızdan çıktı.

Kimse Bilmez 25. bölüm fragmanı yayınlandı ve orada Uygar Ali tarafından vurularak öldürülüyor.

Kimse Bilmez Uygar Diziden Ayrılıyor mu?

atv’nin sevilen dizisi Kimse Bilmez, pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 24. bölümü geride bırakan Kimse Bilmez, 8 Aralık akşamı saat 20.00’de yeni bölüm yayınlanacak. 25.yeni bölümü ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Kimse Bilmez son bölüm fragmanı yayınlandı.

kimse bilmez 25. bölüm

Kimse Bilmez 25. Bölümde Neler Olacak?

Oyuncu kadrosunda; Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Burak Serdar Şanal ve Zeynep Elçin gibi oyuncular bulunuyor. Dizide Ali ve Pilot’un kardeş olduklarını öğrenmesinden sonra senaryonun önü açıldı. Şimdi iki kardeş birlikte neler yapacak merak ile bekleniyor.

Dizinin 25.bölüm fragmanında Ali, Uygar’a silah çekiyor, bu sefer senin için yolun sonu geldi Uygar diyor ama Uygar da Ali yi tuzağa düşürüyor. Etrafını silahlı adamlar sarıyor. Uygar sürpriz dediğinde Ali silah ile Uygar’ı rehin almış. Ancak son anda araçla Kurt bey gelir ve ateş etmeyin etrafınız sarıldı der. Kurt bey gelince oyun bozulur. Onu bize bırak dediğinde Ali, Uygar’ı bırakır. Ancak,silahı kapan Uygar, Ali’yi vurmaya niyetlenip öleceksin Ali Hüroğlu dediği sırada Ali Hüroğlu Uygar dan önce davranır tetiği çeker 3 el ateş eder.

kimse bilmez 25. bölüm

Kimse Bilmez Uygar Ölecek mi?

Kimse Bilmez 25. Bölüm fragmanında Uygar’ın Ali yi vurmak istediği anda Ali Uygar dan önce davranarak silahı ateşler ve 3 el ateş eder. Uygar ölecek mi? Öldü mü? Ali hoca, Uygar’ı öldürdü mü? bu soruların cevabı da fragmanda yer alıyor.

Ali hoca, bitti anladın mı bitti diyerek. Sevda ya Uygar hayatımızdan ebediyen çıktı diyerek sarılır. Bu da gösteriyor ki, Uygar karakterine hayat veren Engin Hepileri de diziye 25.bölüm itibariyle veda edecek.

Ali Uygar’ı öldürüyor. Ali ve Sevda aşkı, Uygar’nı ölümü ile artık sorun yaşamayacak. Bundan sonra neler olacak izleyip göreceğiz.

kimse bilmez 25. bölüm

Engin Hepiler Hangi Dizide Rol Alacak?

Kimse Bilmez dizisinde 25. bölümde Ali hoca tarafından vurularak öldürülen Uygar, Engin Hepileri artık Kimse Bilmez dizisinde olmayacak. Diziden ayrılan Engin Hepiler’in yeni dizisinin yeni başlayacak olan ve tv8 ekranlarında yayınlanacak olan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde oynayacağı o diziden ayrılan Kaan Taşaner’in yerine geçeceği gelen bilgiler arasında.

Ayrıntılı yazıyı sayfamızdan okuyabilirsiniz,

https://dizibilgi.tv/dogdugun-ev-kaderindir-kaan-tasaner-diziden-neden-ayrildi/

Sizde düşüncelerinizi bizlerle ve dizi ekibi ile paylaşabilirsiniz.. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir