Kimse Bilmez Manyak Lakaplı Nedim Saymaz Kimdir? (Caner Kurtaran)

Burak 03 Ara 2019 Kimse Bilmez  0

Kimse Bilmez Manyak Lakaplı Nedim Saymaz’ı dizi de Caner Kurtaran Canlandıracak.

Kimse Bilmez dizisinde 26. bölümde Ali hoca tarafından vurularak öldürülen Uygar, Engin Hepileri, Kimse Bilmez dizisinden ayrıldı.

Ali Hüroğlu tarafından vurularak öldürülen Uygar, diziye veda etti. Uygar diziden ayrılıyor. Yerine de bir başka oyuncu geliyor. Dizinin baş rol oyuncularından biri olacak olan Manyak Lakaplı Nedim Saymaz diziye katıldı.

Kimse Bilmez Manyak Lakaplı Nedim Saymaz Kimdir?

“Kimse Bilmez”den gelen teklifi kabul eden Caner Kurtaran, diziye 26. Bölümde dahil olacak. Dizide Nedim teşkilatta çalıştığı yıllarda Ali ile beraber hareket etmiştir. Ali’nin hayatını da kurtaran Nedim, ilerleyen yıllarda ise Efendi’nin himayesine girmiştir. Bu nedenle de acımasız cinayetler işlemektedir.

Caner Kurtaran Kimdir?

26 Ekim 1978 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lisedeyken tiyatro ile ilgilenmeye başladı. Liseyi bitirdikten sonra teyzesinin vasıtasıyla amatör bir tiyatro grubuyla tanıştı. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlamasını ardından, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarında okumaya başladıktan sonra birinci sınıfı bitirince kaydını Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümüne aldırıp buradan mezun olmuştur.
Mezun olduktan sonra, İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda iki yıl sözleşmeli olarak çalıştı.

Yaprak Dökümü dizisi sırasında iki kez uyuşturucu yüzünden gözaltına alındı, dizi kadrosundan çıkarıldı. Caner Kurtaran’ın dizide canlandırdığı Şevket Tekin rolü Hasan Küçükçetin’e verildi. Caner Kurtaran, AMATEM’de (“Alkol ve Madde Bağımlılığı Araştırma ve Tedavi Merkezi) tedavi gördü.

2005 yılında Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı eserinden uyarlanan Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Şevket karakteriyle tanınmıştır.

15 Mart Cuma günü vizyona giren Türk İşi Dondurma filminde yer almıştır.

“Yaprak Dökümü” dizisiyle ünlenen, “Müslüm”, “Ayla”, “Türkişi Dondurma” filmlerininin ardından son olarak “Malazgirt 1071” filminin başrol karakterleri arasında yer alan Caner Kurtaran, “Kimse Bilmez”e transfer oldu. Peş peşe 4 film çektikten sonra “Kimse Bilmez”den gelen teklifi kabul eden Caner Kurtaran, diziye 26. Bölümde dahil olacak.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir