Kimse Bilmez Dizisi Tuğçe (Zehra Yılmaz) Kimdir?

Burak 21 May 2019 Ali ve Sevda  0

27 Mayıs Pazartesi günü Atv ekranlarında yaz dizisi olarak başlayacak olan Kimse Bilmez dizisi iddialı olarak ekran macerasına başlayacak. Kimse Bilmez dizisinde Tuğçe karakterini Zehra Yılmaz canlandıracak.

Kimse Bilmez Dizisi Tuğçe Kimdir?

Tuğçe, Sevda’nın en yakın arkadaşı, hatta tek arkadaşı. Birbirlerine çok benziyorlar ama benzerliklerinin yanı sıra zıtlıkları da var. Bu zıtlıklar da aralarında bazı çatışmalara sebep olacak.

Tuğçe, Sevda’yı çok seviyor ama kıskandığı şeyler de var Tuğçe, kendini bildi bileli gönlü Süleyman’dadır. Süleyman’ı sever sevmesine ama Süleyman’ın kalbinin sahibi Duygu’dan başkası değildir. Bu nedenle Duygu’dan pek hoşlanmaz.

Kimse Bilmez Dizisi Zehra Yılmaz Kimdir?

25 Haziran 1994 İstanbul doğumlu. 1.68 boyunda, 54 kilo. Yengeç burcu.
Marmara Üniversitesi mezunudur. 
İnsanlar Zehra Yılmaz ismini en çok izlenen program yapımlarından birisi olarak dikkatleri çeken Bugün Ne Giysem? programı ile tanıdı. Güzelliği ve enteresan kişiliği ile program içerisinde çok ciddi anlamda fark yaratmayı başaran Zehra Yılmaz, programın en çok konuşulan ve en çok araştırılan isimlerinden birisi olarak da dikkatleri üzerine çekti.
 Cüneyt Sayın Oyunculuk Atölyesi nde oyunculuk eğitimi aldı.

“Arka Sokaklar” dizisinde üç sezon rol almıştır. Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Cennet’in Gözyaşları” dizisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran oyuncu Bodrum Masalı’nda Rana karakteri ile seyirci karşısına çıkmıştır.  Kadrosunda yer aldığı bir diğer önemli yapım ise “Kara Yazı” adlı dizi oldu. Bu dizide yine dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Melisa karakterine hayat vermiştir. 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.