Kimse Bilmez Dizisi Ne Zaman Başlayacak? 1. Bölüm Fragmanı

Burak 19 May 2019 Ali ve Sevda  0

Baba Yapım’ın çektiği Atv ekranlarında yaz döneminde yayınlanacak olan Kimse Bilmez dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Başrolünde Keremcem, Özgü Kaya, Engin Hepileri, Serdar Şanal gibi isimlerin yer aldığı dizi yaz aylarına damga vurmaya hazırlanıyor.

11 Haziran 2019 Salı Akşamı ilk bölümü ile ekranlarda olacak

Kimse Bilmez Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Kimse Bilmez dizisi Ramazan Bayramı’nın ardından Haziran ayında ATV’de yayınlanmaya başlayacak. Dizinin yayın günü ve tarihi ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Kimse Bilmez Dizisi 11 Haziran 2019 Salı Akşamı ilk bölümü ile ekranlarda olacak

Kimse Bilmez Dizisi 1.Bölüm 1. Fragmanı

Kimse Bilmez Dizisinin 1. Bölüm Fragmanı ilk tanıtım videosunda, Ali camiden çıkar, cami önünde çocuklar ve pamuk şekeri satan biri vardır. Ali çocukları mutlu etmek için onlara pamuk şekeri alır. Sevda da özel arabası önde şoförü arkada kendisi ve bir erkek ile araba ile yolda giderken yol üzerinde aracın durması ile Ali yi görür ve arabadan iner. Pamuk şekeri alma bahanesi ile Ali ye kurtar beni diye bir kağıda not yazarak verir ve arabaya gider biner ve uzaklaşır.

Kimse Bilmez Dizisi 1.Bölüm 2. Fragmanı

Kimse Bilmez Dizisi 1. Bölüm 2.Tanıtım videosunda ise,

Sevda, gecenin karanlığında koşarak birinden yada birilerinden kaçmaktadır. Sonra bir sahnede ağlayarak keşke doğmasaymışım, keşke ölseymişim diye ağlar. Bunu söylediği kişi kim acaba? babası mı?

Uygar, Sevda ya ben senin kaderinim insan kaderinden kaçamaz ki der. Oysa Sevda Uygar’ı sevmemektedir.

Ali ise, unutma gerçeğin her zaman bir yüzü daha vardır, sen tek yüzünden bakmakta ısrar edersen yanılırsın. unutma sakın bu dünya hayatı bir sınavdan ibarettir. Ve Yaşamakta sabır işidir der.

Ali bir akşam dışarı çıkıp arabasına binmek üzereyken araba gözlerinin önünde patlar. Acaba araçta ölen var mıydı? Ali kimi? yada kimleri kaybetti?

Kimse Bilmez Dizisi 1.Bölüm 3. Fragmanı

Kimse Bilmez Dizisi 1. Bölüm 3.Tanıtım videosunda ise,

Sevda, ben Sevda hep hayallerimin peşinden koştum, sonunda ulaştım da derken mutlu ama sonra biri çıkar ve onu zorla götürmek ister. Arabaya zorla bindirir.

Sevda, Sevincimin acılara gönderilmiş bir davetiye olduğunu bilemezdim. Nereye kaçsa insan kendinden saklanamazmış, bilemezdim. Neyi kaybettim ise hepsini onda bulduğum kalbimin sahibinin mezarını kendi ellerimle kazacağımı bilemezdim. Bunları söylerken yaşadıkları ve yaşayacakları ekranda görüldü.

Sevda, kaçırıldığı insanın evinden kaçarken, o adamın ona yaşattıkları da vardı. Sevdayı kaçıran kişi ona zorla sahip olmak istiyor. Sevda ondan kaçıyor ve bir evin açık olan penceresinden içeri girdiğinde odada Ali namaz kılıyor, Ali selam verdiği an karşısında Sevda yı görüyor.

Ve olaylar gelişip Ali Sevda ile bir adamın silahının önünde esir düşüyor. Ve Ali bir süre sonra elinde silah gece vakti bir eve baskın yapıyor. Sevda yı kaçıran adam ondan saklanıyor. sabah olduğunda Ali niye niye diye bağırarak ateş ediyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.