Kimse Bilmez Dizisi Köksal (Taner Turan) Kimdir?

Kimse Bilmez dizisinde Keremcem ve Özgü Kaya başrolleri oynarken dizinin kadrosunda bir çok değerli isim bulunuyor.  O isimlerden birisi de Taner Turan. Kimse Bilmez dizisinde Köksal rolü ile seyirci karşısına çıkacak.

Kimse Bilmez Dizisi Köksal (Taner Turan) Kimdir?

17 Aralık 1969 doğumlu. 1.70 boyunda, 84 kilo.
Kocaeli İzmit’te dünyaya gelmiştir. Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Sahne Sanatları Ana Sanat Dalı Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Günümüzde Bursa Devlet Tiyatrosu’nda görev yapan Taner Turan yaşantısını Bursa’da sürdürmektedir.

İlk dizi oyunculuk deneyimini 2000 senesinde rol aldığı Dadı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir. Daha sonra Dikkat Bebek Var, Şeref Meselesi, Görev Peşinde, Mavi Kelebekler, Sevimli Tehlike, Paramparça, Ezel, Alia, Kurtlar Vadisi Terör, Kurtlar Vadisi Pusu, Umut Adası, Sır Çocukları, Mustafa Reşat, Yiğenek, Aslı ile Kerem, A.G.A, Tatlı Hayat ve Dadı gibi projelerde rol almıştır.

En son rol aldığı dizi ise Atv ekranlarında yayınlanan Ölene Kadar isimli dizidir. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz.

3 senedir birlikte olduğu Devlet Klasik Türk Müziği Topluluğu Sanatçısı Nebahat Nalan Höke ile aşkı bulan Taner Turan, Selanik’te Atatürk Evi Müzesi’nde 29 Haziran 2018 Çarşamba günü saat 15:00’te 
dünya evine girdi.

dizibilgi google play