Kimse Bilmez Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Burak 12 Haz 2019 Fragman  0

11 Haziran 2019 Salı akşamı saat 20.00 de ilk bölümü ile ekranlara gelen Kimse Bilmez 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kimse Bilmez 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kimse Bilmez 2. bölüm fragmanını yayınlandıktan sonra  sayfamızda yer alacaktır.

KİMSE BİLMEZ 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Yayınlandığı ilk bölümü ile seyircinin beğenisini toplayan dizi etkileyici senaryosu ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. ATV’nin her salı akşamı yeni bölümlerine yer vereceği dizi Kimse Bilmez, son zamanların en çok konuşulan dizilerinden biri olmaya aday.

Keremcem, ‘Kimse Bilmez’ dizisi için üç ay kampa girdi.

Özgü Kaya ve Engin Hepileri ile birlikte başrolde oynayan Keremcem, aksiyonun yüksek olduğu sahneler için haftanın beş günü boks, ateşli silah gibi birçok eğitim alan oyuncu, Hollywood yıldızlarını çalıştıran hocalardan ders aldı. Keremcem, aksiyon sahnelerinde dublör kullanmayacağını söyledi.

KİMSE BİLMEZ 1. BÖLÜM ÖZETİ

Kimse Bilmez 1. Bölüm de Neler Oldu?

Sevda, o gün bir markanın yüzü seçilmiş ve yıldız olma hayallerine yaklaşmıştır. Artık her şeyin yolunda gideceğini zannederken beklemediği bir haberle sarsılır. Kardeşinin Pilot adında acımasız bir mafyanın eline geçtiği ve para bulmazsa öldürüleceğini öğrenir. Sevda, kardeşini kurtarmak için kendisine saplantılı bir şekilde aşık olan Uygar Sarıkaya’dan para ister. Ancak hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Başka bir çözüm bulamayan Sevda kardeşini kurtaracak parayı alıp kaçar ama sonunda sıkışır. Gidecek bir yer bulamaz ve Sevda’nın kaçışı Ali Hüroğlu’nun evinde sonlanır.

Yaptığı iyiliklerle “Ali Hoca” olarak ünlenen Ali’nin hayattaki tek amacı, kayıp kardeşini bulmaktır. Ali ve Sevda yakınlaşırken, Uygar’ın, Sevda’dan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Uygar’ın planlarında yüzünden, Ali’nin kayıp kardeşiyle karşılaşması hiç de hayal ettiği gibi olmaz. Öte yandan Sevda’nın Ali’ye olan ilgisi korkunç bir sırrın kapılarını aralar. Bu sır Sevda’yı Ali’ye imkansız kılmaktadır.

Kimse Bilmez 2. Bölüm Özeti

18 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de yayınlanacak olan 2. bölüm

“Bu kız kim ki silahını onun için eline alıyorsun?”  Ali Sevda için yıllar sonra yeniden silahını eline alır.

Ölmeden Önce Abi Kardeş Kavuştuğunuzu bir görebilsem..

Ali ve kardeşi ne zaman karşı karşıya gelecek? ve Ali Uygar’ın silahından çıkan kurşunla vurulacak mı? Vurulan Sevda mı olacak bütün bu soruların cevabı 18 haziran akşamı yayınlanacak 2. bölümde..

Kimse Bilmez 2. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.