Kimse Bilmez Dizisi 1. Bölüm 3.Fragman

Burak 29 May 2019 Fragman  0

Baba Yapımın Atv için hazırladığı yaz dizisi olacak olan Kimse Bilmez Dizisinin yayın tarihi şuan için açıklanmadı ancak ilk bölümün tanıtımları devam ediyor.

GÜNCELLEME:

Kimse Bilmez Dizisi 11 Haziran 2019 Salı akşamı İlk kez seyirci karşısına çıkacak.

İşte Kimse Bilmez Dizisi 1. Bölüm 3. tanıtım fragmanında yer alan sahneler.

Sevda, ben Sevda hep hayallerimin peşinden koştum, sonunda ulaştım da derken mutlu ama sonra biri çıkar ve onu zorla götürmek ister. Arabaya zorla bindirir.

Sevda, Sevincimin acılara gönderilmiş bir davetiye olduğunu bilemezdim. Nereye kaçsa insan kendinden saklanamazmış, bilemezdim. Neyi kaybettim ise hepsini onda bulduğum kalbimin sahibinin mezarını kendi ellerimle kazacağımı bilemezdim. Bunları söylerken yaşadıkları ve yaşayacakları ekranda görüldü.

Sevda, kaçırıldığı insanın evinden kaçarken, o adamın ona yaşattıkları da vardı. Sevdayı kaçıran kişi ona zorla sahip olmak istiyor. Sevda ondan kaçıyor ve bir evin açık olan penceresinden içeri girdiğinde odada Ali namaz kılıyor, Ali selam verdiği an karşısında Sevda yı görüyor.

Ve olaylar gelişip Ali Sevda ile bir adamın silahının önünde esir düşüyor. Ve Ali bir süre sonra elinde silah gece vakti bir eve baskın yapıyor. Sevda yı kaçıran adam ondan saklanıyor. sabah olduğunda Ali niye niye diye bağırarak ateş ediyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.