Kimse Bilmez 4. Bölüm Özeti 2 Temmuz Fragmanı

Burak 26 Haz 2019 Fragman  0

SEVDA, BABASININ SIRRINI ÖĞRENECEK Mİ?

Kimse Bilmez dizisinin 4. bölümü 2 Temmuz 2019 Salı akşamı izleyicilerle buluşacak.

Kimse Bilmez 4. Bölüm Özeti

Ali, Sinan’ı vuran kişi olarak karakola götürülür. Ali, artık Sevda’nın gözünde kardeşini vuran adamdır. Sevda’nın Ali’ye beslediği hisler nefrete dönüşmüştür. Ali önce nezaretten çıkmalı, sonra kendisini aklamalıdır.

Ali ile Sevda’yı ayırmayı başarmış olan Uygar ise, Sevda’ya yakınlaşmanın yollarını aramaktadır. Aradığı fırsat ayağına gelir. Köksal’ın Ali’den korktuğunu fark eden Uygar bunu kullanarak sürpriz bir hamle yapar.

Ali ise , Sinan’ı vuran Kepçe’nin peşine düşer. Ali, kendini aklayabilecek mi?

Kimse Bilmez Yeni Bölüm İlk Sahne “Oğluna karşı, oğlumu istedi!”

Kimse Bilmez 3. Bölümde Olanlar Özet

Ali, Sevda’nın evinden ayrılırken Köksal ile ilgili kafası karışmıştır. Köksal, Ali ile yaşadığı karşılaşma sonucu derinden sarsılır ve sırrının öğrenildiği zannıyla derin bir korkuya kapılır. Sevda, Ali ile birlikte zaman geçirmek için bahaneler üretirken yaklaşan tehlikeden habersizdir. Uygar ve Amca korkunç bir plan hazırlamaktadır. Bu plan hem Ali’nin ölmesini sağlayacak, hem de Sevda’yı Ali’den nefret ettirecektir. Olan bitenin tam olarak farkında olmasa da Pilot da bu planın parçasıdır. Ali ise başına geleceklerden habersiz Sevda’nın borcunu ödeyerek onu Uygar’dan tamamen kurtarma uğraşındadır.

Sinan’ın Ali’nin mahallesinde uyuşturucu satması planın fitilini ateşler. Ali, Uygar’ın planına engel olabilecek midir? Pilot, abisini ölüme sürükleyecek midir? Sevda, ailesiyle sınandığı bu plan karşısında ne yapacaktır?

Kimse Bilmez Dizisi 4. Bölüm 2. fragmanı yayınlandığında sayfamız güncellenecektir.
Dizinin yeni bölümde neler olacağına dair henüz özet yayınlanmadı. Detaylar yayınlandıktan sonra  sayfamıza eklenecektir.

Kimse Bilmez 4. Bölüm 2. Fragman

Sevda’nın kardeşi vuruldu ve Sevda kardeşini vuranın kurtarıcım dediği Ali hoca olduğuna inanıyor. Ali hoca da Sevda ya bunu kim yaptı ise getirip senin önüne atacağım diyor. Uygar Sevda ya aşık ve her seferinde bunu dile getiriyor.

Sevda, Eczacı kıza Ali senin olsun, kardeşimi vuran birinin peşinden koşacak değilim dedi.

Ali hoca da, insanlar yaralandıklarında kendilerini en güvende hissettikleri yere giderler diyor.

Ali ile Pilot karşı karşıyalar. iki kardeş birbirlerinin kardeşi olduklarını bilmeden dövüşüyorlar ve bu kavga sonunda Ali Pilot’u yere düşürüp kalkma ordan yenildin dediğinde, Pilot çocukluğunda ona öğretilen bak Süleyman Tuğrul baba bize ne öğretti?Güçlü olmayan değil, vazgeçmeyen kazanır demişti. Bunu Pilot söyleyince Ali şaşırır ve o lafı nerden duydun diye sorar?

Ali Pilot’u tanıyacak mı?

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.