Kimse Bilmez 3. Bölüm Özeti 25 Haziran Fragmanı

Burak 19 Haz 2019 Fragman  0

Kimse Bilmez 25 Haziran 2019 Salı günü yayınlanacak 3. bölümde Neler Olacak? Kimse Bilmez Dizisi 3. Bölümü merakla bekleniyor. 3. bölümden ilk sahne yayınlandı. Ali ye Büyük Tuzak

Gecenin karanlığında dışarda çok şiddetli bir yağmur yağmakta.. Ali ve Sevda o yağmurda dışarda çok hızlı yürüyerek ilerlemekte ve Sevda gök gürlemesi ile korkar, ayağında ökçeli olan ayakkabı ile o yağmurda yürümesi zaten zordur. Bir de gök gürlemesi ile korkan Sevda sendeler Ali yürürken Sevda ya yardım amaçlı kolundan tutarken, Sevda’nın dengesini kaybetmesi ile Ali den tutunmak ister, o yağmurda hızlı yürümek zordur. Birde dengesini kaybeden Sevda Ali den yardım almak isterken onun da dengesini kaybetmesine neden olur ve Sevda ile Ali yere düşerler.

Ali’nin üzerine düşen Sevda Ali ile gözgöze gelir.

Kimse Bilmez 3. Bölüm Özeti Neler Olacak? Ali ye Büyük Tuzak!

 Ali’ye büyük bir tuzak hazırlanıyor. Ali, bu korkunç tuzaktan kurtulabilecek mi?

Ali, Sevda’nın evinden ayrılırken Köksal ile ilgili kafası karışmıştır. Köksal, Ali ile yaşadığı karşılaşma sonucu derinden sarsılır ve sırrının öğrenildiği zannıyla derin bir korkuya kapılır. Sevda, Ali ile birlikte zaman geçirmek için bahaneler üretirken yaklaşan tehlikeden habersizdir.

Uygar ve Amca korkunç bir plan hazırlamaktadır. Bu plan hem Ali’nin ölmesini sağlayacak, hem de Sevda’yı Ali’den nefret ettirecektir. Olan bitenin tam olarak farkında olmasa da Pilot da bu planın parçasıdır. Ali ise başına geleceklerden habersiz Sevda’nın borcunu ödeyerek onu Uygar’dan tamamen kurtarma uğraşındadır.

Sinan’ın Ali’nin mahallesinde uyuşturucu satması planın fitilini ateşler. Ali, Uygar’ın planına engel olabilecek midir? Pilot, abisini ölüme sürükleyecek midir? Sevda, ailesiyle sınandığı bu plan karşısında ne yapacaktır?

Kimse Bilmez 2. Bölüm Özeti

Ali, yıllardır bozmadığı tövbesini Sevda için bozacak mı?

Ali, Sevda’yı Uygar’ın elinden kurtarırken yaralanır. Sevda ile birlikte Ali’nin yurttan hocası olan Tuğrul Baba’nın evine sığınırlar ancak Pilot ve Uygar peşlerindedir. Üstelik Uygar, Ali’nin yaralı olduğunu bilmektedir ve bunu fırsata çevirmeye kararlıdır. Uygar, Ali’yi bulmak için Hüdaverdi’yi konuşturmaya karar verir. Ancak hiç ummadığı bir sürprizle karşılaşır.

Pilot’un Duygu’ya aşkı ilerlerken Duygu, Sevda’yı Ali’nin yanından ayırma telaşındadır. Bu amaçla yaptığı hamle Ali’yi büyük bir tehlikeye sürükler. Ali, Pilot ve Uygar ile yeniden karşı karşıya gelip tövbesini bozmanın eşiğine gelir. Öte yandan, Ali’nin, Sevda’yı evine bırakması kimsenin bilmediği büyük sırrın kapılarını aralayacaktır.

Kimse Bilmez 3. Bölüm Fragmanı

Buraya Kadarmış Ali.. Ali Ölecek mi? Kar Küresi ile kardeşini bulmak isteyen Ali bu zaafı ile vurulacak? it birini ıssırırsa ceza ite değil, sahibine kesilir diyor Ali bakalım kime ceza kesilecek?

Pilot eczacı kıza aşık ama her ne hikmet ise, ben ciğerimi tesbih yapar elimde gezerim yine de beni istemeyen kızın peşinden koşmam diyor. Ancak eczanede tansiyonunu ölçtürüp, düşmek üzere olan bayanı havada tutuyor.

Kimse Bilmez 3. bölümü ile, 25 Haziran 2019 Salı günü saat 20.00’de Atv de..

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.