Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017 2018

Burak 19 Haz 2017 Kim Milyoner Olmak İster  0

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında izleyiciyi yeni sezon heyecanı sardı. 2017 2018 sezonunda Murat Yıldırım’ın sunumu ile ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster yarışması 21 haziran çarşamba günü ekranlara gelen sezon finali bölümü ile sezona ara vermişti.

İzleyici ise Kim Milyoner Olmak İster’de Çağdaş İrfan Yıldırım’ın sezon finali performansı ile büyülendi. Daha 17 yaşında olan bir çocuğun 125.000 TL parayı riske atıp 250.000 TL değerinde ki soruya cevap vermesi tüm izleyenleri büyüledi; ancak…

Kim Milyoner Olmak İster’de Çağdaş İrfan Yıldırım’a süre yetmedi. Çağdaş İrfan Yıldırım tam 1.000.000 TL değerinde ki soruyu açtıracaktı ki Gong çaldı ve Kim Milyoner Olmak İster sezon finali yaptı. Kim Milyoner Olmak İster’in Murat Yıldırım’ın sunacağı yeni sezonda Çağdaş İrfan Yıldırım Bir Milyonluk Soru ile başlayacak.

[mavibuton]Çağdaş İrfan Yıldırım[/mavibuton] Kimdir?  Detaylar içi tıklayınız

Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Başlama Tarihi

Kim Milyoner Olmak İster’in 21 haziran da yayınlanan sezon finali bölümünde  1.000.000 soru da açılamamıştı. Kim Milyoner Olmak İster’i 2011 2014 döneminde beyin kanamasına kadar Kenan Işık sunmuştu. Kenan Işık gelene kadar nöbeti Selçuk Yöntem devralmış ve Selçuk Yöntem 2016 yılında bayrağı Murat Yıldırım’a devretmişti.

Kim Milyoner Olmak İster yarışması 2017 sezonuna ise 22 ocak 2917 haftasında başlamıştı. Kim Milyoner Olmak İster’in 2017 2018 yeni sezonuna ise eylül ekim 2017 de başlamasını bekliyoruz.

Yüksek ihtimal ile Kim Milyoner Olmak İster’in yeni sezonunda sunucu olarak Murat Yıldırım devam edecek; ancak Kim Milyoner Olmak İster’de ilk sezonunda Murat Yıldırım oldukça çok eleştirilmişti. Atv yönetimi ise her şeye rağmen Murat Yıldırım’ın arkasında duracak gibi. Özellike Murat Yıldırım’ın geçen haftalarda yarışmacıyı son kararınız mı diye uyarmadan sürenin bitmesi sebebi ile çok eleştirilmişti.

Kim Milyoner Olmak İster yeni sezon başlama tarihi kesin olarak açıklandığında sayfamıza eklenecektir. 

kim milyoner olmak ister sunucusu
Kim Milyoner Olmak İster Kim Sunacak?
Çin İmparatorunun Oğlu İle Rum Kayzerinin Kızı Kimdir?
Muhabbet kuşu Oskar toplam kaç kelime konuşur?
Hitit dilini çözen çek dil bilimci Bedric Hronzy’nn çözmeyi başardığı ilk cümlede ne yazıyordu

“Kim Milyoner Olmak İster Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2017 2018” üzerine 2 yorum

  1. Bülent yallıca dedi ki:

    Murat Yıldırım mükemmel bir sunucudur çok beyefendi kişidir

    1. Anonim dedi ki:

      Çok güzel sunucu vede çok beyefendi kişi çok seviyoruz kendisini

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.