Menü Aç/Kapat
Kim Milyoner Olmak İster Selçuk Yöntem’in Yerine Kim Geliyor? Haberler 11.01.2017
Kim Milyoner Olmak İster Selçuk Yöntem’in Yerine Kim Geliyor?

Kim Milyoner Olmak İster Programının başarılı sunucusu Selçuk Yöntem gidiyor yerine Murat Yıldırım geliyor.’Kim Milyoner Olmak İster’ yarışmasının sunuculuğunu Kenan Işık’tan devraldıktan sonra bu programı sürdüren Selçuk Yöntem bu yarışmayı 3 yıldır başarıyla sürdürüyordu .


Oyuncu Selçuk Yöntem, Kenan Işık’ın 21 Mart 2014’te beyin kanaması geçirmesi sonucunda programın sunuculuğunu yürütüyordu.

Üç yıldır programı sunan Selçuk Yöntem , yerini sürpriz bir isme bırakıyor. Selçuk Yöntem’in koltuğunu devralacak ismi Mevlüt Tezel, ‘Program artık son dönemin gözde ismi Murat Yıldırım’a emanet’ satırlarıyla duyurdu.

MURAT YILDIRIM KİMDİR?

1979 senesinde Konya’da dünyaya gelmiştir. Türk dizi ve sinema oyuncusu olan Murat Yıldırım’ın annesi ve babası aslen Mardinlidir.

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendislik bölümünden mezun oldu. Murat Yıldırım  2008  dizi setinde tanıştığı Burçin Terzioğlu ile evlenmiş ve 30 Haziran 2014 senesinde boşanmıştır.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler