Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncuları Konusu ve Karakterleri

Burak 26 Tem 2018 Keşke Hiç Büyümeseydik  0

Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncuları ve Karakterleri

2018 2019 sezonu için hazırlıkalra şimdiden başlayan Show Tv yeni bir dizi için çalışmalara başlamış durumda. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisinin başrolü için Hakan Yılmaz ile  anlaşıldı. Yakında resmi olarak imzaları atılması bekleniyor ve büyük bir aksilk olmazsa başarılı oyuncu gelecek sezon bu dizi ile ekranlarda olacak.

Mint Prodüksiyon daha önce bir çok başarılı yapıma imza atmış özellikle Seksenler dizisi ile her bölümde izlenme rekorları kırmıştı. Daha sonra Çocuklar Duymasın dizisini yeni versiyonuyla tekrar ekranlara taşımış ve bu dizide de başarılı olmayı bilmişti. Mint Prodüksiyon şimdi de Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi ile başarı peşinde. Dizinin yönetmen koltuğunda Mustafa ğur Yazıcıoğlu oturacak ve bu dizinin de yapımcılığnı Birol Güven üstlenecek.

Keşke Hiç Büyümeseydik Konusu Ne ?

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi yine geçmiş dönemleri konu alacak. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi eski aşklara ve dostluklara atıfta bulunacak ve günümüzün maddiyata dayanan dostluklarını ve flörtlerini eleştirecek. Dizinin 90 lı yıllarda geçmesi bekleniyor.

Keşke Hiç Büyümeseydik Dizisi Oyuncu Kadrosu

Hakan Yılmaz

6 Aralık 1969 yılında Rize’de doğmuştur. Öğrencilik yıllarında derslerle arası iyi olmayan oyuncu Üniversite Sınavını kazanamayınca Güzel Sanatlar hayalini gerçekleştiremedi. Fakat amatör tiyatrolarda kendini geliştirerek oyunculuğu meslek olarak yapmayı başardı. 1999 yılında yine irol Güven’in yapımcılıpını ve senaristliğini üstlendiği ekranların en uzun soluklu dizierinden olan Ayrılsakta Beraberiz dizisinde büyük bir çıkış yakaladı. 500 Bölümden fazla başrolde yer aldığı bu dizi ile geniş kitlelerce tanınmayı başardı. Daha sonra yer aldığı Yahşi Cazibe ve Avrupa Yakası dizileri ile başarısını sürdürdü. Fakat daha sonra yer aldığı Ali Ayşe’yi Seviyor ve Üç Arkadaş dizilerinn ekran ömrü çok uzun olmadı. Bir dönem başına gelen darp olayı nedeniyle gündeme gelmiştir.

 Burcu Kara

1980 tarihinde Bursa’da dünyaya gelmiştir. Anne bababası öğretmen olan oyuncu ilk okula 4 yaşındayken başlmış ve 9 yaşında tamamlamıştır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nden mezun olmuş dah sonra yeel kanallarda sunuculuk yapmaya başlamıştır. Diksiyon eğitimi için geldiği İstanbul’da  program sunuculuğu yapmaya başlamıştır. Daha sonra haber sunuculupuna transfer olmuştur. Bir süre sunucul yapmasının ardından Şahşka Tekand’dan oyunculuk dersleri almaya başlayarak oyunculuk mesleğine ilk adımı atmıştır.

2004 yılında yayınlanan Haziran Gecesi isimli dizi ile oyunculuk kariyerine start verdi.  Daha sonra Elveda Derken , İpsiz Recep, Nar Çiçeği , Tozlu Yollar, Milat dizilerinde yer alarak kariyerini sürdürdü. Romantik Komedi   serisi ve Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu gibi sinema filmlerinde yer alarak beyaz perdede boy gösterdi. Güllü ve Tatlı Çarşamba oyunlaıyla tiyotro sahnelerinde de yer aldı.

Deniz Celiloğlu

1986 yılında Bulgaristan’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünü tamamlamıştır. 2010 yılında ekranlara gelen Kanıt dizisi ile oyunculuğa ilk adımı atmıştır. Gecenin Kraliçesi , o Hayat benim , Emanet , Çalıkuşu, Poyraz Karayel dizilerinde yer alarak kariyerini sürdürmüştür. Muhteşem Yüzyıl dizindeki “Şeyh Maşruki” karakteriyle büyük beğeni toplamıştır.  Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde yer almış ve dizi oyunculupu yapmadan önce bir çok tiyatro oyununda yer almıştır.

Murat Kılıç

1971 yılında Amasya’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünü tamamlamıştır. Bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. İki Aile ve Baba Ocağı dizileri ile kamera önünde yer almıştır. Bir Zamanlar Anadolu , Made in Europe gibi sinema filmlerinde yer almış ve ödül kazanmıştır. Bir dönem Koç Üniversitesinde Tiyatro Öğretmenliği yapmıştır.

 

Ege Aydan

Usta oyuncu 1958 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuarından mezun olmuştur. Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde yer almasının ardından Asmalı konak dizi ise kamera önünde yer almıştır. Behzet Ç dizisi ile geniş kitlelerce tanınmayı başarmıştır. Son Olarak Kaçak Gelin isimli dizide boy göstermiştir.

 Yeliz Kuvancı

1984 ylında başkentte dünyaya gelmiştir.  Babasının tiyatro kursuna yazdırmasıyla oyunculuk ile tanışmıştır. Daha sonra bunu meslek olarak yapmaya karar vermiş ve Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’de Oyunculuk bölümünü tamamlamıştır.  2010 yılında ekranlara gelen Öyle Bir Geçer zamanki dizisiyle çıkış yakalamıştır. Son olarak kocamın ailesi dizisinde Güneş karakterini canlandırmıştır. Ana dil seviyesinde ingilizce bilmektedir.

Açelya Akkoyun

1972 yılında Adana’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Tİyatro Bölümünü tamamlamıştır. Mahallenin Muhtarları dizisiyle kariyerinde iyi bir çıkış gerçekleştirmiştir. Oyuncuğun yanı sıra sunucukta yapmıştır. Son olarak Doksanlar dizisi ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Caner Nalbantoğlu

2013 Yılında Best Model Türkiye yarışmasında üçüncü olmuştur. Spor ile yakından ilglidir ve uzun yıllar basketbol oynamıştır. Keşke Hiç Büyümeseydik dizisiyle ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayacaktır.

Rabia Toprak

Bir başka yeni yüz olarak Keşke Hiç Büyümeseydik dizisiyle karşımızda oalcak.

Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi tecrübeli oyuncuların yanı sıra bir çok amatör oyuncuya da ekranlarda yer alma fırsatı sağlayacak. Bakalım Birol Güven bu dizide de yeni yüzleri ekranlara kazandırmayı başarabilecek mi ? Keşke Hiç Büyümeseydik dizisi için yeni karakterler ve gelişmeler elimiz ulaştıkça sizlerle palaşmayı sürdüreceğiz.

 

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

“Keşke Hiç Büyümeseydik Oyuncuları Konusu ve Karakterleri” üzerine 1 yorum

  1. &Aynur& dedi ki:

    DIZI NE ZAMAN BASLAYACAK??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.