Kertenkele Yeniden Doğuş Didem Kimdir Buse Arslan Fotoğrafları

Kertenkele dizisinin ikinci sezonunda yeni bir oyuncu daha kadroya dahil oldu. Kertenkele Yeniden Doğuş’un git gide düşen reytinglerine önlem olarak Kertenkele dizisine sıcak kan geldi. Ünlü oyuncu Buse Arslan Kertenkele Yeniden Doğuş dizisi kadrosuna dahil oldu.buse-arslan-fotograflari

Bilindiği üzere Ahmet Kayakesen’in canlandurdığı Komiser Murat karakteri aslında Kertenkele Ziya’nın değişmiş halidir.  Eski Ziya yeni Murat Komiser mahalleye gelir ve sevgilisi Zehra’nın yaşayıp yaşamadığını öğrenmeye çalışır. 

Kertenkele Yeniden Doğuş  dizisinde yeni Zehra karakterini ise Buse Arslan canlandıracak. Zehra’da mahalleye Didem ismi ile dönecek. Murat Komiser ise Didem’in Zehra olduğunu bulmaya çalışacak. Peki Kertenkele Yeniden Doğuş Dizisi Didem’i Buse Arslan kimdir?

Buse Arslan Kimdir?

1992 yılında İstanbul’da doğan Buse Arslan 24 yaşındadır. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü mezunu olan Buse Arslan oyunculuğa tiyatro ile başlamıştır. Kısa zamanda güzelli ile dikkat çeken Buse Arslan Akasya Durağı dizisi ile kendini göstermiş ve daha sonra Yalan Dünya ve Kocamın Ailesi dizilerinde rol almıştır.

Buse Arslan Fotoğrafları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Kuzgun Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri