Kertenkele Yeni Gelen Şenay Kimdir? Merve Oflaz Fotoğrafları

Kertenkele Yeni Gelen Şenay Kimdir? Merve Oflaz Fotoğrafları

merve oflaz şenayAtv ekranlarında 2. sezonu ile izleyici ile buluşmaya devam eden Kertenkele dizisi oyuncu kadrosu da günden güne değişiyor ve gelişiyor.

Kertenkele dizisi oyuncu kadrosuna Merve OFLAZ’da dahil oldu. Kertenkele dizisinin 7 mayıs akşamı ekranlara gelecek 64. bölümünde diziye Şenay karakteri ile Merve Oflaz dahil olacak.

Timur Acar ve Sera Tokdemir’in başrollerini paylaştığı Kertenkele dizisine yeni sezonda çok önemli takviyeler yapıldı. Kertenkele dizisine daha önce dahil olan Turabi Çamkıran dizinin izlenme oranlarını oldukça arttırmıştı. Bakalım Kertenkele dizisi bu yeni transferleri ile reytinglerde nasıl bir performans gösterecek.Kertenkele Yeni Gelen Şenay

Peki kimdir Merve OFLAZ?

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu Survivor Türkiye yarışmasına katılmış ve yarışmada gösterdiği performans ile ünlü olmuştur. Survivor’dan sonra yer aldığı Muhteşem Yüzyıl dizisinde Ayşe Hatun karakterine hayat veren Merve OFLAZ; Son olarak Eve Dönüş dizisinde İpek karakteri ile izleyicinin beğenisini kazanmıştır.