Kenan İmirzalıoğlu Yeni Bir Dizide Oynayacak Mı ? Hangi Diziyle Anlaştı 2015-1016

Bu günlerde Kenan İmirzalıoğlu Yeni Bir Dizide Oynayacak Mı ? Kenan İmirzalıoğlu Bu Yıl Hangi Dizide Oynayacak ? Hangi Diziyle Anlaştı ? 2015-2016 sezonunda Hangi Dizide Oynayacak ? Hangi Dizide Oynayacak 2015 ?

gibi sorular Kenan İmirzalıoğlu severlerinin aklına geliyor. İşte bu sorularının cevabı…

Bildiğimiz üzere yakışıklı ve tecrübeli oyuncu Kenan İmirzalıoğlu son 3 sezondur Karadayı dizisinde başrol olarak Bergüzar Korel ile yorucu bir serüven geride bıraktı. Kenan İmirzalıoğlu katıldığı bir özel günde gazeticilere verdiği röportaja göre ünlü oyuncu artık uzun soluklu dizilerden uzak durduğunu açıkladı ve artık kendisinin Karadayı dizisinden dolayı çok yorulduğunu yeni roller olarak Sinema Filmlerini tercih edeceğini işaret eden açıklamalarda bulundu.

Yani Kenan İmirzalıoğlu 2015-2016 yeni sezonda Bir Dizide oynayacak Mı ? sorusunun cevabına büyük ihtimal olarak yok diyebiliriz. Kendisini yeni Sinema filmlerinde görmeye başlayabiliriz.Ünlü oyuncu bu yıl yeni bir sizide oynamayacak ve herhangi bir diziylede ileriye yönelik antlaşması bulunmuyor…

Kenan İmirzalıoğlu Kimdir ? Nerelidir, Boyu ve Kilosu Kaç ? Oynadığı Dizi ve Filmler Hangileri ? Yaşı Kaç ? Burcu Ne ?

Ankara Balalı olan Kenan İmirzalıoğlu 1974 yılında doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Bölümünden terk ayrılan Kenan İmirzalıoğlu’nun burcu İkizler burcudur. Kilosu 81 boyu 192 cm olan Sinema ve tiyatro oyuncusunun göz rengi kahverengidir.

Ezel, Karadayı, Deli Yürek ve Acı Hayat dizilerinde oynayan oyuncu Son Osmanlı Yandım Ali, Kabadayı gibi Filmlerde oynamıştır.

Kenan İmirzalıoğlu Yeni Bir Dizide Oynayacak Mı ? Hangi Diziyle Anlaştı 2015-1016 (1 Yorum)