Kenan İmirzalıoğlu 2016 2017 Yılında Atv’de Yeni Dizisinde Rol Alacak

Kenan İmirzalıoğlu’nun gelecek sezon yeni dizisi belli oldu mu 2016 2017 yılında hangi dizide oynayacak hangi kanalda rol alacak ?

kenan imirzalıoğlu yeni dizi fotoları

Kenan İmirzalıoğlu bildiğiniz gibi 2015 2016 yılında herhangi bir diziyle anlaşmamıştı en son Karadayı dizisinde 3 sezon rol alan jön oyuncu yüzünü dinlendirmek için dizi çalışmalarına ara vermişti. Aldığımız son haberlere göre Kenan İmirazalıoğlu 2016 2017 yani gelecek sezon yeni bir diziyle anlaştı.

Ay yapımın Ekim aylarında başlayacak dizisinde başrol olarak oynayacak oyuncu Atv ekranlarında fanları ile buluşacak. Şu anlık oynayacağı dizinin adı oyuncu kadrosu belli değil fakat dizinin cast çalışmaları başlamış durumda.

Böylece Kenan İmirzalıoğlu’nu 2016 2017 dizi sezonunda Atv ekranlarında Ay yapımın yeni dizinde izleyeceğiz detaylar belli oldukça sitemizden sizleri haberdar edeceğiz.

Kenan İmirzalıoğlu’nun partneri belli olmadı fakat çok önemli bir kadın oyuncu olacağından şüphe yok bildiğiniz gibi en son partneri Bergüzar Korel olmuştu. Daha önce de Ezel dizisnde Cansu Dere ile başrolü paylaşmıştı.

READ  Kenan İmirzalıoğlu'nun Mehmed Dizisinden Ne Kadar Kazanacağı Belli Oldu