Kelime Oyunu Hangi Kanalda Başlıyor ?

Burak 26 Nis 2017 Haberler  0

Ali İhsan Varol’un sunumuyla ekranlara gelecek olan Kelime Oyunu adlı yarıma programı Teve 2 ekranlarından yayınlanmaya devam edecek.

Yarışma programları içersinde Türkçeye yaptığı katkı dolayısıyla Türk Dil Kurumu tarafından ödüle layık görülen yarışma programı Kelime Oyunu uzun bir aradan sonra seyircisiyle buluşuyor. İlk önce Bloomberg kanalında yayın hayatına başlayan yarışma programı daha sonra Show TV ekranlarından yayınlanmaya başlamıştı. Kısa sürede hak ettiği yeri alan yarışma programı özellikle eğitime verdiği katkıdan dolayı övgüyü haketmekteydi.

Ancak gezi parkı eylemleri sırasında iktidarı eleştiren bir yayına imza atan ekip Show TV ile yollarını ayırmıştı. Daha sonra Fox TV ekranlarından yayınlanmaya devam eden yarışma uzun bir süre yayınına ara vermişti. Şimdi ise Teve2 ile yollarına devam edecek olan programda Ali İhsan Varol sunuculuğa devam ediyor. Kelime Oyunu yarışma programının ne zaman başlayacağı merak konusu.

Kelime Oyunu harf satın alınarak sunucunun sorduğu sorulara cevap vermeyi  ve bunu en kısa zaman diliminde başarmayı hedefliyor. Az harf satın alan ve zamanı iyi kullanan yarışmacılar para ödülü ile birlikte bir üst turda finalist olarak devam ediyor.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kelime Oyunu Hangi Kanalda Başlıyor ?” üzerine 1 yorum

  1. Asi dedi ki:

    Iste bu guzel haber sevdigim yarisma sonunda basliyooooor 🙂 hasret bitiyor insallah sunucusu ayni olur deyismez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.