Kehribar Kemal Öldü Mü (Fırat ALTINMEŞE) Diziden Ayrıldı mı

Kehribar Kemal Öldü Mü (Fırat ALTINMEŞE) Diziden Ayrıldı mıKehribar Kemal bozoğlu

Atv ekranlarının sevilen dizisi Kehribar’ın 13 mayıs cuma akşamı yayınlanacak 9. bölümünde şok bir gelişme yaşanıyor. Kehribar dizisinde Kemal BOZOĞLU karakterine hayat veren Fırat ALTUNMEŞE diziden ayrıldı. Kehribar dizisinde sevdiği kız Meltem’den ayrılan Kemal bu ayrılığa daha fazla dayanamaz.

Meltem Kemal’in amcası Orhan’ın oğlu olduğunu öğrenince büyük bir şok yaşar ve bu ilişkinin imkansız olduğunu anlayarak onu kendinden uzaklaştırmak ister. Kemal ise Meltem’den ayrı yaşamanın yaşama olmadığını düşünerek araba ile uçurumun kenarına gelir. Orhan Yarımcalı ise oğlunun uçurumdan atladığını duyunca büyük şok yaşar.

Kehribar dizisinde Orhan YARIMCALI’nın öz oğlu Kemal karakterine hayat veren Fırat ALTINMEŞE tabiki  ölmeyecek ve kurtulacak. Kehribar dizisinin 9. bölümünde uçurumdan atlamak için arabayı uçuruma süren Kemal’i Orhan Yarımcalı engelleyecek. Böylelikle annesi Leyla ve babası Orhan rahat bir nefes alacak.

Kehribar dizisi yeni bölümü olan 9. bölümü ile 13 mayıs cuma akşamı Atv ekranlarında olacak. Heyecan fırtınası Kehribar dizisini kaçırmayın

Kehribar Kemal Ölecek Mi Videosu