Kefaret Dizisi Oyuncuları ve Karakterleri 2020 (Fox TV)

Nurgül Yeşilçay’ın 25 Film imzalı yeni dizisi Kefaret oldu. Dizinin set hazırlıkları sürerken bir taraftan da cast çalışmaları devam ediyor. Oyuncuları ve karakterleri bakımından zengin bir dizi olacağı düşünülmekte. Dizide kadın başrol oyuncusunun Nurgül Yeşilçay olduğunu duyan seyirciler usta oyuncunun dizideki partnerini merak etmeye başladı. Henüz net bir açıklama olmamakla birlikte sürpriz bir isim olacağı söyleniyor.

Kefaret dizisinin yönetmeni Selim Demirdelen olurken senarist koltuğuna da Mahinur Ergun getirildi. 2020-2021 sezonunda Fox TV ekranlarında cuma günleri yayınlanması bekleniyor. Kefaret dizisini konusu bakımından ele aldığımızda ise aşk ve dramın karmaşası olarak sunulacağını rahatlıkla söyleyebiliyoruz.

Kefaret Oyuncu Kadrosu


Nurgul Yeşilçay

Türk sinema tarihinin unutulmaz isimlerinden biri olan Nurgul Yeşilçay Afyon’da dünyaya gelmiştir. 2001 yılında başladığı Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümünü başarıyla tamamlamıştır. Üniversite yıllarında ilk ekran deneyimini İkinci Bahar adlı diziyle yaşamıştır. Daha sonra Asmalı Konak adlı diziyle adını sinema dünyasında tanıtmayı başardı. Oynadığı diğer dizi ve filmler:  Reyting Hamdi, Melekler Adası, Belalı Baldız, Ezo Gelin, Aşk ve Ceza, Sensiz Olmaz, Sultan, İşler Güçler, Galip Derviş, Bebek İşi, Cinayet, Paramparça.

2004 yılından 2010 yılına kadar Cem Özer ile evli kalan Nurgul Yeşilçay iki çocuk sahibidir. Güzelliği ve becerisi onu ön plana itmeyi başaran en önemli unsurların başında gelmektedir. 1.63m boyunda olan usta isim 52 kilodur.

Kefaret Oyuncuları netleştikçe sayfamıza eklenecektir. Takipte kalınız.

dizibilgi google play

Etiketler