Kayra Şenocak Kimdir ? İsimsizler Yadigar

Burak 06 Eyl 2017 isimsizler  0

İsimsizler dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. 2. sezon hazırlıklarını sürdüren diziye birbirinden ünlü oyuncular dahil olmaya başladı. Diziye Atsız Karaduman, Kayra Şenocak ve Osman Wöber İsimler dahil oldu. Dizide Yadigar karakterini Kayra Şenocak oynayacak. Dizinin çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

Kayra Şenocak Kimdir ?

İsimsizler dizisinde Yadigar karakterini oynayacak olan Kayra Şenocak 25 Haziran 1978 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Karadenizli olan oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. 1998 yılında Aynalı Tahir adlı dizide Bilal karakteriyle tanınmıştır. Kayra , ilk olarak Verda Şenocak ile evlenerek Mert adında bir çocuk sahibi olmuş, ancak Verda ile boşanarak Ebru Karanfilci ile nişanlandı. Sonradan onunla da nişanı bozmuştur. 

Kayra Şenocak Filinta bir Osmanlı polisiyesi, Abbas’ın Melekleri, Arka Sokaklar, Sıkıysa yakala, İnsan Aldandı, Parmaklıklar Ardında, Sudan Sebepler, Pulsar, Doludizgin Yıllar, Mert ile Gert, Aman annem görmesin, Eksik Etek, Gönül Salıncağı, Sevda Çiçeği, Yağmurdan Sonra, Binbir Gece, Gözyaşı Çetesi, Beşinci Boyut, Büyük Buluşma, Omuz Omuza, Yarım Elma, Pilli Bebek, Ona bakma bana bak, Kuzenlerim, Hayal kurma oyunları, Aynalı Tahir, Ah Bir Zengin Olsam, Kaygısızlar ve Böyle mi olacaktı gibi dizi ve filmde rol almıştır.

İsimsizler Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

 

Osman Wöber Kimdir ? İsimsizler Kurmay
Atsız Karaduman Kimdir ? İsimsizler Kor Yakup
Berkan Şal Kimdir ? İsimsizler Hatem
Kürşat Alnıaçık Kimdir ? İsimsizler Kudret

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.