Kayıtdışı

Kayıt Dışı Neden Yok ? Final mi Yaptı ?
FOX Tv nin sezona iddialı başlayan dizsisi kayıt dışı final kararı aldı. Dizi neden final yaptı, neden bitti sorun reyting mi ? Cevaplar haberimizin devamında. Karga Seven Pictures’in yapımcılığını üstlendiği..
Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl
İlk bölümü ile 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşan Kayıtdışı dizisi ilk bölümü ile macera sevenleri sevindirmiş durumda. Özellikle Erkan Petekkaya’nın performansı gözden kaçmadı. Dizide Erkan Petakkaya..
dizibilgi google play
Kayıtdışı Ali Kemal Kimdir (Erkan Petekkaya)
Cevdet Mercan’ın yönetmen olarak yer aldığı Fox Tv’nin yeni aksiyon ve mafya dizisi Kayıtdışı’nın oyuncu kadrosunu ve karkaterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Kayıtdışı  dizisinde Erkan Petekkaya Ali Kemal karkaterine hayat verecek ve..
Dolunay Soysert Kimdir ? (Kayıtdışı Esra)
Uluslararası bir suç örgütünün yaptığı işleri ortaya çıkarmak için çalışmalar yapan Erkan Petekkaya dizide bir istihbarat ajanını canlandırıyor. Olayların bu mihvalde geliştiği dizide yeni karakterler de belli olmaya başladı. Dizide..
Kayıtdışı Zeynep Kimdir? (Songül ÖDEN)
Cevdet Mercan’ın yeni dizisinde baş rol olarak yer alan Songül ÖDEN’in hangi rolde yer alacağı ve hangi karaktere hayat vereceği belli oldu. Kayıtdışı dizisinde Songül Öden Doktor Zeynep karakterine hayat verecek. Doktor..
İpek Yazıcı Kimdir (Kayıtdışı Tuğba)
KayıtDışı dizisi oyunu kadrosunu yakından tanımaya devam ediyoruz. Erkan Petekkaya ve Songül Öden başrol olarak yer alacağı Cevdet Mercan’ın ise yönetmen olarak görev alacağı Kayıtdışı dizisinde Tuğba karakterine başarılı genç oyuncu İpek..