Kayıtdışı Ne Zaman Final Yapacak? İşte Detaylar

Fox Tv ekranlarında Cevdet Mercan imzası ile ekranlarımıza çıkan sevilen aksiyon ve ajan dizisi Kayıtdışı’ndan güzel haberler gelmeye devam ediyor. Karga Seven Türkiye’nin yapımcılığında ve Erkan Petekkaya’nın tüm yükünü sırtlanarak götürdüğü Kayıtdışı dizisi her geçen gün daha iyi reytingler almaya devam ediyor.

Erkan Petekkaya’nın Kayıtdışı dizisi için Paramparça’yı bıraktığı biliniyordu; bazı yapımcılar ise Kayıtdışı dizisinin başlangıç reytinglerine bakarak tüm bu curcuna 3.35 reyting içinmiydi eleştirisi yöneltmiş ve Erkan Petekkaya ile dalga geçmişti. Erkan Ptekkaya bu yapımcılara ise cevabı yine dizisi Kayıtdışı’nın reytingleri ile verdi.

Kayıtdışı Dizisi Reytingleri

Kayıtdışı 3. Bölüm 2 Ekim 2017 Pazartesi 4.25 reyting ile 6. sırada
Kayıtdışı 2. Bölüm 25 eylül 2017 Pazartesi 3.86 reyting ile 6. sırada

Kayıtdışı 1. Bölüm 2 Ekim 2017 Pazartesi 3.35 reyting ile 6. sırada yer aldı.

Kayıtdışı Final mi Yapacak?

Görüldüğü üzere artan izleyici ile birlikte Kayıtdışı dizisi daha fazla reyting alsa da ne yazık ki en çok izlenen 100 program listesinde 6. sıradan daha yükseğe çıkamadı; ancak Kayıtdışı dizisinin reytinglerinde ki bu yükseliş takdire şayan.

Eğer Fox Tv’nin Kayıtdışı dizisi ile ilgili özel bir tasarrufu olmaz ise Kayıtdışı dizisinin kısa zaman içinde bir final öngörüsü olamaz; zira finansal yönleri çok kuvvetli; ancak Kayıtdışı dizisi reytingleri düşer de dizi sürekli zarar ederse Erkan Petekkaya’da bu projeden vazgeçerek final bayrağı çekilebilir.

dizibilgi google play

Kayıtdışı Ne Zaman Final Yapacak? İşte Detaylar (3 Yorum)