Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl

Burak 21 Eyl 2017 Haberler  0

İlk bölümü ile 18 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de FOX izleyicisiyle buluşan Kayıtdışı dizisi ilk bölümü ile macera sevenleri sevindirmiş durumda. Özellikle Erkan Petekkaya’nın performansı gözden kaçmadı. Dizide Erkan Petakkaya uluslararası bir suç organizasyonunu çökertmeye çalışan bir ajanı canlandırırken, Songül Öden maceraperest, duygu yüklü bir doktoru canlandırıyor.

Herkesin merakla beklediği cevap ise dizinin tutup tutmadığı, ne kadar izlendiği. Çünkü dizi prime time saatinde ekranlara geliyor ve o saatte çok güçlü diziler yayınlanıyor. Aynı saatlerde yayınlanan Söz, Kırgın Çiçekler ve İsimsizler arasında dizinin durumu nasıl ? İşte cevabı…

Aynı günde yayınlanacak olan bu dizilerden İsimsizler geçen hafta ilk sıralarda yer almıştı. Kadrosundaki değişikliklerin ardından yayınlanan dizi ilk bölümü ile izleyiciden tam not almış durumda. Ancak Söz dizisinin başlamasının ardından birincilik el değiştirmiş durumda. Benim tahminim Söz olduğu müddetçe diğer dizilerin ilk sırada yer alması zor görünüyor. 

Fox TV ‘nin iddialı dizileri arasında yer alan Kayıtdışı dizisi ise Totalde  ilk bölümünde ancak 6. sırada kendine yer buldu. Bundan sonraki haftalarda dizi sürpriz yapabilecek mi ? bu sorunun cevabı 25 Eylül Pazartesi… Mereakla bekliyoruz.

Kayıtdışı 2. Bölüm Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl” üzerine 3 yorum

  1. ayşe celepçi dedi ki:

    Kayıtdışı dizisini beğeniyorum ama…jenerik müziği arada çalınan müzikler hiç mi hiç uymamış ..hayret nasıl böyle bir yanlış yapılmış !!!

  2. Bartu Güven dedi ki:

    sizin orda Şevkat Yerimdar artık çok oldu Millete işkence ediyor eziyet ediyor bitirin final yapın şevkat yerimdarın

  3. Bartu Güven dedi ki:

    dizi tutulsun ben izliyecem tabi güzel dizi ben kaçırmam internetten takip ediyorum çok güzel dizi sakın final yapmayın lütfen final olursa üzülürüm ağlarım gerçekten

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir