Kayıtdışı Arda Kimdir? (Burak Yamantürk Kimdir? Kaç Yaşında? )

Burak 08 Eyl 2017 Kayıtdışı  0

Fox Tv’nin Cevdet Mercan imzalı yeni dizisi Kayıtdışı’nın yayın günü açıklandı. Kayıtdışı dizisi 18 eylül pazartesi gününden itibaren her pazartesi izleyicisi karşısına çıkacak ve Kırgın Çiçekler, İsimsizler ve Söz gibi yapımlar ile reyting mücadelesi verecek.

Kayıtdışı dizisinin vereceği mücadele de ünlü oyuncu Burak Yamantürk’te destek verecek. Burak Yamantürk Kayıtdışı dizisinde Arda karakteri ile izleyicisi karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Kayıtdışı dizisinde Arda her ne olursa yolunu bulan becerikli bir karaktere hayat verecek.

Burak Yamantürk Kimdir?

Burak Yamantürk 23 Aralık 1983 yılında Kocaeli’nde doğdu.Aslen Sivaslı olan yakışıklı oyuncu 34 yaşında 1,76 boy ve 71 Kg olan oyuncu Burak Yamantürk yakışıklılığı ile kendinden söz ettiren bir kişi.Mimar Sinan Üniversitesi Modern dans bölümünü bitiren yetenekli oyuncu aynı zamanda  İstanbul Opera ve Balesi Modern Dans Topluluğu’nun üyesidir.Acı Aşk ve Veda dizilerinde rol almıştır.

 

Kayıt Dışı Neden Yok ? Final mi Yaptı ?
Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl
Kayıtdışı Adnan Kimdir (Uğur Polat Kimdir? Kaç Yaşında)
Kadim Yaşar Kimdir ? Kayıtdışı ‘Ekibin Yumruğu Çavuş’

“Kayıtdışı Arda Kimdir? (Burak Yamantürk Kimdir? Kaç Yaşında? )” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Pazartesi Söz ve İsimsizler varken neden Kayıtdışı’yı da pazartesiye koyuyorlar ki? İki diziyi internetten izlemek zorunda kalacağım şimdi. Geçen sezon da İçerde vardı. Sevdiğim üç dizi aynı günde yayınlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.