Kayıtdışı Adnan Kimdir (Uğur Polat Kimdir? Kaç Yaşında)

Burak 09 Eyl 2017 Kayıtdışı  0

Fox TV ekranlarında 18 Eylül Pazartesi 20.00 da yayınlanacak olan Cevdet Mercan’ın yönetmen olarak yer aldığı yeni aksiyon ve mafya dizisi Kayıtdışı’nın oyuncu kadrosunu ve karakterlerini yakından tanımaya devam ediyoruz. Kayıtdışı dizisinde Adnan karakterini Uğur Polat oynayacak. Uğur Polat bir mafya liderini canlandıracak.

Baştan sona macera soluklu olan dizide Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert gibi ünlü isimler bulunuyor. Dizide Uluslararası bir suç organizasyonunu ortaya çıkarmak için çalışan bir istihbarat ajanının maceralarının anlatılacak.

Uğur Polat Kimdir ?

Kayıtdışı dizisinin Adnan Bey’i Uğur Polat 1 Ocak 1961 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. 56 yaşındaki ünlü oyuncu Türk sinemasının önemli yapıtlarında rol aldı. 16 yıl boyunca Devlet Tiyatrolarında oyunculuk yapan Uğur Polat’ın otuza yakın eseri bulunmaktadır. 1988 yılında Sis adlı sinema filmi ile sinemaya da atılan Uğur Polat daha sonra bir çok dizi ve filmde rol almıştır. 

Ayrıca seslendirme sanatçısı olan Uğur Polat’ın yönetmen olarak bulunduğu filmler de vardır. Uğur Polat’ın En İyi Erkek Oyuncu ödülleri bulunmaktadır.

Kayıtdışı Tanıtım Fragmanı

Kayıt Dışı Neden Yok ? Final mi Yaptı ?
Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl
Kayıtdışı Arda Kimdir? (Burak Yamantürk Kimdir? Kaç Yaşında? )
Kadim Yaşar Kimdir ? Kayıtdışı ‘Ekibin Yumruğu Çavuş’

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir