Kayıt Dışı Neden Yok ? Final mi Yaptı ?

Burak 12 Kas 2017 Kayıtdışı  0

FOX Tv nin sezona iddialı başlayan dizsisi kayıt dışı final kararı aldı. Dizi neden final yaptı, neden bitti sorun reyting mi ? Cevaplar haberimizin devamında.

Karga Seven Pictures’in yapımcılığını üstlendiği başrolünde Erkan Petekkaya ve Dolunay Soysert‘in bulunduğu ayrıca Songül Öden, Nur Sürer, Uğur Polat, Ali Düşenkalkar, İsmail Hacıoğlu, Tugay Mercan, Serdar Orçin, Kadim Yaşar ve Müge Boz gibi tanınmış oyuncuları kadrosunda bulunduran Kayıtdışı uzun zamandır konuşulan final kararını aldı.

Reytingleri 3.86 – 4.25  aralarında seyreden dizi sıralamada 6. sırada bulunuyordu. Ancak dizinin güçlü oyuncu kadrosu ve kaliteli mekan çekimleri nedeniyle maliyeti bir hayli yüksekti. Reytinglerde son haftalarda iddialı dizilerinde yayınlara başlamasıyla bir miktar daha gerileyen dizi için artık yolun sonu görünmüş oldu.

Erkan Petekkaya’nın gerek başrolünde gere yapım aşamasında ve kamera arkasında oldukça emek verdiği iddialı dizi maalesef bekleneni veremedi. Dizi Erkan Petekkaya’nın rahatsızlığı nedeniyle zaten ara vermişti ve artık yeni bölümleri çekilmeyecek.

30 Ekimde yayınlanan bölümle dizi erken final yapmış oldu.

 

Kayıtdışı İzleniyor mu Reytingleri Nasıl
Kayıtdışı Adnan Kimdir (Uğur Polat Kimdir? Kaç Yaşında)
Kayıtdışı Arda Kimdir? (Burak Yamantürk Kimdir? Kaç Yaşında? )
Kadim Yaşar Kimdir ? Kayıtdışı ‘Ekibin Yumruğu Çavuş’

“Kayıt Dışı Neden Yok ? Final mi Yaptı ?” üzerine 5 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Çok güzel bir dizi severek seyrediyorum yapmayın bu diziyi bitirmeyin iyimisiniz böyle bir dizi final yapamaz lütfen diziye devam edin

 2. Emel kuyucu dedi ki:

  Bence seyircisi geçen sezondan hazır olan,iddialı dizilerin karşısına çıkarılması büyük bir hataydı.2.si bond vari değilde biraz daha anlaşılabilir olsaydı,neyse günahıyla,sevabıyla geldi geçti.asıl insanın canını acıtan set arkasında sabah 5,lere kadar iç çamaşırları bile ıslak olan ekiplerin alın terlerinin ödenmemesi,nereden mi biliyorum çünkü onlardan birinin annesiyim

 3. Müjgan Aytulun dedi ki:

  Dizi çok güzeldi devamını diliyorum yolun çok başında pes etmeyin lütfen

 4. defomelbar dedi ki:

  Yazik reyting kurbani bir dizi daha… Ne umutlarla basliyorlar ama reytingi dusunemiyorlar.

 5. Anonim dedi ki:

  Olması gereke oldu bu dizi türkiyede olmazdı zaten yabancı özentisi bir dizi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.