Katarda İzlenen Türk Dizileri

Burak 27 Haz 2019 Haberler  0

Katar’da Türk dizileri sevilerek izleniyor. Türkiye de olduğu kadar tüm Dünyada beğenilen Türk dizileri Katar da da büyük ilgi görüyor. Öyle ki, Katar da yayın yapan TV platformu Ooredoo TV’de, sadece Türk dizilerine özel yeni bir kanal açıldı. Timeless Drama Channel (TDC) adlı kanalda ilk olarak dokuz Türk dizisi gösterilecek.

Timeless Drama Channel (TDC) adlı kanalda ‘Karadayı’, ‘Kara Para Aşk’, ’20 Dakika’, ‘Kurt Seyit ve Şura’, ‘Anneler ve Kızları’, ‘Son’, ‘Al Yazmalım’ ve ‘8. Gün’; önümüzdeki günlerde Katar’da ilk kez yayınlanacak.

Türkiye’nin en popüler aktör ve aktrisleri Engin Akyürek, Kıvanç Tatlıtuğ, Bergüzar Korel, Farah Zeynep Abdullah, Kenan İmirzalıoğlu ve Tuba Büyüküstün bu kanalda’ diyerek tanıtımı yapılan kanalda diziler Arapça dublajlı olarak ekrana gelecek.

Katar Nasıl Bir Yer?

Çöl iklimi olan Katar’da yazları sıcaklık 50 dereceye çıkıyor.
Aşırı sıcaklar nedeniyle insan hayatını kolaylaştırmak için musluklardan soğuk su akıtmak için özel sistemler yapılıyor.

2022 Dünya Kupası’na ev sahipliği yapacak olan Katar, Türk iş adamları için bir çok alanda büyük yatırımlar ve iş olanakları sağlıyor. 2030 ulusal vizyonu çerçevesinde Katar da stadyum, otoyol, metro, hava limanı, liman, çevre düzenleme gibi dev projeler de hayata geçirilecek.  

Türk iş adamlarının müteahhitlik ve inşaat sektöründe önemli işler aldığı Katar’da faaliyet gösteren 36 Türk müteahhitlik firmasının bugüne kadar üstlendikleri 119 projenin toplam bedeli 18 milyar dolar.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.