Kardeşim İçin Dizisi Oyuncu listesi ve Karakterleri

Atv ekranlarında haziran 2017’de çekimlerine başlanacak ve temmuz 2017’de izleyicisi karşısına çıkacak yaz dizisi Kardeşim İçin’in oyuncu kadrosu açıklandı. Başrollerinde Timur ACAR ve Gonca SARIYILDIZ’ın yer alacağı yeni proje dram türünde olacak.

Kardeşim İçin  dizisinin yönetmenliğini Emre Kabakuşak üstlenirken yapım firması ise Filmevi olacak.

Kardeşim İçin Oyuncu Kadrosu

Timur ACAR

1979 yılında Sakarya’da dünyaya gelen Timur ACAR 38 yaşındadır. Çocujkluğu Almanya’da geçen Timur ACAR deprem sonrası Türkiye’ye döndükten sonra  9 Eylül Üniversitesi’nde üniversite eğitim aldı. Sonrasında tiyatro ile ilgilenen ve  hayatının her anında etrafındakiler tarafından çok komik bulunan Timur Acar Kurşun Yarası, Avrupa Yakası ve Akasya Durağı gibi dizilerde yer aldı ve ismini duyurmayı başardı. Son olarak ise KErtenkele dizisi ile dünyaya açıldı. Çakallar İle Dans serisinin vazgeçilmez ismidir.

 Gonca SARIYILDIZ

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gonca SARIYILDIZ 31 yaşındadır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan güzel oyuncu başarısını ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı bir cariye karakteri ola Fatma Sultan’a borçludur. Güzelliği ile dikkat çeken Gonca SARIYILDIZ sonrasında bir fark edilip bir çok dizide başrol olarak yer almıştır. Diğer Yarım Bedel ve Seviyor Sevmiyor dizilerinde başrol olarak yer almıştır.

Deniz CAN AKTAŞ

dizibilgi google play

Kardeşim İçin Dizisi Oyuncu listesi ve Karakterleri (3 Yorum)

  1. Timur ve dram nasil olur acaba ben onu hep komedi turunde izledim ki yakisiyorduda yani dram da hayal edemiyorum :/