Kardeş Payı Oyuncuları ve Karakterleri (ATV 2020)

Burak 03 Nis 2020 Kardeş Payı (ATV)  0

Dünyayı saran korona virüs salgını dizilerin yeni bölüm çekimlerine büyük bir engel koymuştu. Bu süreci en az zararla kapatmak isteyen ATV yönetimi içinde bulunduğumuz sıkıntı dönemi eğlenceli hale getirmek için geçtiğimiz yıllarda yayınlanan Kardeş Payı dizisini yayınlama kararı aldı. Kardeş Payı oyuncularına baktığımızda Murat Cemcir ve Ahmet Kural’ın içinde bulunduğu bir çok usta isim yer alıyor.

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin başrol olarak görev aldığı dizi Star TV’de yayınlandığı dönemde reyting konusunda sıkıntı yaşamamıştı. İçinde bulunduğumuz dönem itibariyle bir çok dizi yeni bölümlerini yayınlamaya ara verdiği için ATV kanalının reyting kaygısı olduğunu söylemek yanlış olur. Totalde 35 bölüm olarak çekilen Kardeş Payı dizisi ATV ekranlarında 2 bölüm birleştirilerek yayınlanacak.

Kardeş Payı Konusu

Kardeş Payı dizisinin konusu, aynı evde yaşayan 3 kardeşin dünyayı kurtaracak bir motor icat etmeye çalışmaları ile başlıyor. Aslında bu motorun mucidi babaları olan Tahsin Özdemir’dir. İlerleyen bölümlerde babasının başına gelecek olan talihsiz olay sonucunda bu motoru icat etmek 3 kardeş olan Metin, Ali ve Feyyza ‘ya kalacaktır.

Kardeş Payı Oyuncuları


Ahmet Kural (Metin)

Kıraathane işleten, aynı zamanda tesisatçı olan Metin karakterini Ahmet Kural canlandırmaktadır. 1982 tarihinde Kütahya’da dünyaya gelen ünlü komedyen, bir çok başarıya imza atmıştır. Oyunculu kariyerine başlamasındaki en büyük sebep ablasının ısrarıdır. Henüz açıklanan yeni bir porjesi yoktur. Kardeş Payı dizisinde başrol oyuncusu olarak rol almıştır.


Seda Bakan (Feyyza)

10 Ekim 1985 yılında dünyaya gelen güzel oyuncu 35 yaşındadır. Behzat Ç. dizisinde rol almış, gösterdiği performans ile simasını akıllara kazıtmıştır. Metin ve Ali’nin kız kardeşi olarak rol aldığı Kardeş Payı dizisi başrol oyuncularından biridir.


Murat Cemcir (Ali)

1976 tarihinde Tokat’ın Niksar ilçesinde dünyaya merhaba demiştir. Mustafa Kemal Üniversitesi Otomotiv Bölümü mezunudur. Kariyerinin ilk dönemlerinde birçok filmde konuk oyuncu olarak rol almıştır. Asıl çıkışını Takva (2005) adlı filmle yapmıştır. Kardeş Payı dizisinde Ali karakterini canlandırmaktadır. Ali, Metin’in abisidir. O da Metin gibi tesisat ustası ve kıraathane işletmecisidir.


İpek Yaylacıoğlu (Eda)

İpek Yaylacıoğlu 5 yaşındayken bir reklamcı tarafından keşfedilmiş ve gerekli girişimler sonucunda başarılı bir oyuncu olmuştur. İlk olarak reklam filmlerinde boy gösteren İpek, daha sonra kariyerine dizi ve film ile devam etmiştir. Güzelliğiyle dikkat çeken Eda karakteri, Metin’e aşık olan bir eczacıyı canlandırmaktadır.


Şinasi Yurtsever (Hilmi)

1977 yılında Malatya’da dünyaya gelen Şinasi, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü mezunudur. Küçük İbo (1997) adlı dizide aldığı rol ile kendini kanıtlamış sonrasında bir çok yapımda rol almıştır. Kardeş Payı dizisinde taksi şoförlüğü yapan Hilmi karakterini canlandırmaktadır.


Ali İhsan Varol (Yiğit)

Çoğumuzun Kelime Oyunu adlı yarışma programından tanıdığı, çok yönlü bir kişiliğe sahip olan Ali İhsan; hem sunucu, hem yönetmen, hem de senaristtir. Ankara’da farklı farklı 3 bölüme yerleşmiş ve 3 bölümü de tamamlamadan bırakmıştır. Kardeş Payı dizisinde Patent şirketi sahibi olan Yiğit karakterini canlandırmaktadır. Kardeş Payı oyuncuları arasında dikkat çeken isimlerden biridir.

 

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.