Kardeş Çocukları Dizisine İki Yeni Transfer

Burak 28 Şub 2019 Kardeş Çocukları  0

Yayınlandığı günden bu güne büyük beğeni toplayan Kardeş Çocukları dizisine iki transfer gerçekleşti işte detaylar…

Melis Hacic ve Çiğdem Selışık Kardeş Çocukları’nda

Başrollerinde Mehmet Aslantuğ ile Ayça Bingöl ve Nur Fettahoğlu’nun yer aldığı Kardeş Çocukları dizine Melis Hacic ve Çiğdem Selışık dahil oldu. Melis Hacic, Yıldırım’ın yeğeni İdil rolüne hayat verirken Çiğdem Selışık Onat ise Yıldırım’ın annesi Rezzan karakterini canlandıracak. Merak edenler için iki oyuncuyu yakından tanıyalım.

Kardeş Çocukları İdil (Melis Hacic) Kimdir ?

8 Eylül 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Sanat Yönetimi Bölümünü tamamlamıştır. 2017 yılında yayınlanan Börü dizisi ile kariyerine başlamıştır. Son olarak Bir Litre Gözyaşı dizisinde Selin karakterine hayat vermiştir.

Kardeş Çocukları Rezzan (Çiğdem Selışık Onat) Kimdir ?

Tecrübeli oyuncu 14 Mayıs 1939 yılında Ankara’da doğmuştur. Robert Koleji’nden mezun olan oyuncu Lisans Eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi’nde tamamlamıştır. Yıldız Kenter’in daveti ile Kent Oyuncuları’nda yer almıştır. Asıl kariyeri tiyatro üzerine olan oyuncu çok sayıda tiyatro oyununda yer almıştır. 2015 yılında Çırak filmindeki performansı ile En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu ödülünün sahibi olmuştur. Son olarak “Çiçero” filminde rol almıştır.

Kardeş Çocukları Dizisi Neden Final Yapıyor? Kardeş Çocukları 22. Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?
Kardeş Çocukları 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak Yeni Gün ve Saat?
Kardeş Çocukları Dizisi Adnan (Cem Davran) Kimdir?
Kardeş Çocukları Berkay Hardal Kimdir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.