Kardeş Çocukları Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste)

Yapımını Gold Film’in, Yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, Senaryosunu Sırma Yanık’ın, Yönetmenliğini Faruk Teber’in üstlendiği “Kardeş Çocukları” çok yakında Star’da ekrana gelecek.

Yeni sezon yönetmeni Çağatay Tosun olmuştur. (Güncel Bilgi 11 Temmuz 2019)

Oyuncular; Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Batuhan Ekşi ve Nilay Erdönmez’in paylaştığı “Kardeş Çocukları” çok yakında Star TV ekranlarından izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Kardeş Çocukları Dizisi Konusu

İki bambaşka hayat kuran Ümran ve Umay’ın verdikleri sınavı konu alan dizide kader önce kızları Hayat ve Hayal’i bir araya getirecek. Ümran ve Umay ise yıllar sonra yeniden yan yana geldiğinde geçmişin karanlık sırları ortaya çıkmaya başlayacak.

Hayalleri ve hayatları birbirinden bambaşka olan iki anne; Ümran (Ayça Bingöl) ve Umay (Nur Fettahoğlu). Ümran ve kızı Hayat, küçük bir köyde yaşarken, “Sosyetik güzel’’ Umay Karay ve kızı Hayal, İstanbul’dadır. Hayallerde bile birleşemeyecek kadar farklı hayatlar yaşayan annelerin yolları, yıllar sonra karşılaşınca beklenmedik olaylara neden olur.

Kardeş Çocukları Nerede Çekiliyor ? 

Kardeş Çocukları dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde yapılmaktadır.

Kardeş Çocukları Oyuncuları

Mehmet Aslantuğ (Yıldırım Saner)

Yıldırım yıllar önce Ümran’a aşık olmuş ama kader onları bir araya getirmemiştir. Yıldırım şimdilerde ülkenin en önemli kalp cerrah profesörlerindendir.

Ayça Bingöl (Ümran)

Kardeş Çocukları’nda; Ayça Bingöl, yoksulluklarla dolu bir köyde kızı Hayat’la yaşam savaşı veren mücadeleci bir anneyi canlandırıyor.

Nur Fettahoğlu (Umay Karay)

Yıllar önce yaşadıkları köyü terk ederek İstanbul’a giden ve kendisini yoktan var eden Umay karakterine ise Nur Fettahoğlu hayat veriyor. Dizide, yaptığı evlilikle İstanbul sosyetesine adım atan Umay, kızı Hayal ve mimar eşi Tarık Reşat’la yaşadığı kusursuz hayatı bir gecede değişecek. 20 li yaşlarda bir kızı vardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yemin Dizisi Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Furkan Andıç (Volkan)

Afra Saraçoğlu (Hayat)

Hayat Ümran’ın kızıdır. Güzelliği ile dikkat çekmektedir. Hayata sımsıkı tutunan aklı başında bir kızdır

Murat Daltaban (Cemal)

Alara Turan “Hayal”

Ümay’ın kızı

Batuhan Ekşi “Onur”

Nilay Erdönmez

Engin Alkan “Refik Karay”

Umay’ın mimar olan eşidir. Refik çok zengin bir mimardır ancak şehre geldiğinde köyden gelirken arkasında büyük de bir sır bırakmış ancak şehirde zengin olmayı başarmıştır.  

Evrim Doğan

İrem Erten

Ertunç UygunR

Kardeş Çocukları dizisinden ilk fragman

https://www.youtube.com/watch?v=azQkaBCBwv0

Kardeş Çocukları dizisinden 2. fragman

https://www.youtube.com/watch?time_continue=12&v=tTCz1zGpw_c

 

 

Kardeş Çocukları Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (Tam Liste) (2 Yorum)