Kardeş Çocukları Ne Zaman Final Yapacak?

Burak 02 Şub 2019 Haberler  0

27 Ocak Pazar günü yayın hayatına başlayan Kardeş Çocukları dizisi beklenen ilgi gördü. Dizi oldukça rekabetçi bir akşamda ve O Ses Türkiye’nin finali olmasına rağmen iyi bir izlenme oranı yakalamayı başardı. Survivor başlamadan önce yayına alınan dizinin 3 Şubat’ta itibaren Survivor da rakipleri arasına katılacak.

Kardeş Çocukları Kaç Bölüm Yayınlanacak ?

Pazar akşamları ekrana gelen bir diğer dizi Bir Litre Gözyaşı 3 Şubat’da final yapacak. Kanal D ekranlarında 10 Şubatta Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın yeni sezonu da başlıyor. Bu nedenle Pazar akşamları oldukça rekabetçi bir akşam olacak.

Kardeş Çocukları Reytingleri Nasıl ?

Kardeş Çocukları dizinin birinci bölümü Total grubunda 5.03 reyting aldı ve 5. sırada yer aldı. AB grubunda ise 3.23 reytingle 8. sırada kendisine yer buldu. İlk bölümü yayınlanan bir dizi için fena rakamlar değil.

Gold Film’in yapımcılığını üstlendiği dizinin senaryosunu Sırma Yanık kaleme alıyor. Dram türündeki dizinin hikayesi ve senaryosu izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Bir yıl boyunca üvey babası tarafından bodruma kapatılan ve kurtulmasının ardından psikolojik sorunlar yaşayan bir gencin hikayesi olduka ilgi çekiciydi. İlerleyen bölümlerde dizide romantizm ağırlıklı sahneler de yer alacak.

Dizi reytinglerini biraz daha arttırabilirse uzun süre ekranlarda kalmaması için bir sebep yok. Bakalım dizinin ilerleyen dönemde akıbeti ne olacak bekleyip göreceğiz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.