Kardeş Çocukları Dizisi Neden Final Yapıyor? Kardeş Çocukları 22. Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Kardeş Çocukları dizisi için final kararı verildi. Star TV, 18. bölümü ile sezon finaline giden ve Eylül ayının başlarında yeni sezon bölümlerini yayınlamaya başlayan Kardeş Çocukları için final kararı verdi. Dizi 21. bölümü ile 8 Ekim tarihinde ekranlara veda edecek.

KARDEŞ ÇOCUKLARI NEDEN FİNAL YAPIYOR 22. BÖLÜM NEDEN YOK NEDEN YAYINLANMIYOR

 

Kardeş Çocukları Dizisi Neden Final Yapıyor?

Yeni sezonda ekranlardaki yerini almaya başlayan Kardeş Çocukları dizisi Salı akşamları yayınlanıyor. Kadın ve Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi diziler ile aynı günü paylaşacak olan dizinin bu diziler başlamadan reytinglerde dibi görmesi kanal tarafından hoş karşılanmadı. Kimse Bilmez, Yaparsın Aşkım,  MasterChef gibi projelerin gerisinde kalan Kardeş Çocukları hakkında kanal yönetimi erken final kararı aldı. Gold Film tarafından yapımcılığı üstlenen dizinin ikinci sezonda da devam etmesi için Star TV ile anlaşma sağlanmıştı. Daha iyi sonuçlar alması beklenen dizi aldığı reyting sonuçları ile hayal kırıklığı yarattı.

Kardeş Çocukları, geçtiğimiz Salı günü yayınlanan bölümüyle reyting sıralamasında Total’de 10. sırada yer almıştı.

 

Kardeş Çocukları 22. Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayan ve başrollerinde Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu gibi isimleri başrollerinde barındıran Kardeş Çocukları dizisinden kötü haber geldi.

Dizi 21. bölümüyle 8 Ekim tarihinde ekranlara veda edecek. Bu sebeple 22. bölüm yayınlanmayacak.

dizibilgi google play

Kardeş Çocukları Dizisi Neden Final Yapıyor? Kardeş Çocukları 22. Bölüm Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor? (2 Yorum)

  1. tabii final yapar star tv diziyi kalkıpta eşkiya dünyaya hükümdar olmaz gibi beş sezondur izlenen bir dizinin yayın akşamına koyarsa tabii final yapar sanki başka gün yokmuş gibi yazık oldu diziye çok güzel kadrosu olan iyi bir diziydi