Kardeş Çocukları Dizisi Adnan (Cem Davran) Kimdir?

Burak 30 Tem 2019 Kardeş Çocukları  0

Kardeş Çocukları dizisinin kadrosuna Cem Davran katıldı. 2. sezonda Kardeş Çocukları dizisinde Cem Davran Adnan karakteri ile yer alacak.

Dizinin yeni sezonunda bazı değişiklikler de yaşanacak. 2. sezonda Kardeş Çocukları’nın yönetmenliğini Çağatay Tosun yapacak.

Sırma Yanık’ın senaryosunu yazdığı diziye Adnan karakteri ile Cem Davran da katılıyor.

Adnan karakteri ile ekrana gelecek olan Davran’ın rolü merakla bekleniyor. Yıllar sonra büyük bir yüzleşme yaşayan Umay ve Ümran adlı iki kız kardeşin hikayesini anlatan dizinin yeni sezonu yine büyük ilgi göreceğe benziyor. Adnan’ın kötülüklerle anılması bekleniyor.

26 Ağustos’ta yeni sezon çekimleri başlayacak olan dizide Cem Davran, Adnan isimli bir karakteri oynayacak ve Umay’ın da Cemal’in de kötülüklerini mumla aratacak bir karakter olarak ekrana gelecek.

Tansiyonun iyice artacağı Kardeş Çocukları dizine başka karakterlerin de katılması bekleniyor.

Cem Davran Kimdir?

3 Mart 1964 Kasımpaşada dünyaya gelene Cem Davran’ın  babası da bir tiyatrocudur. Mehmet Ayfer Naciye çiftinin 2. çocukları olan Cem Davran, 1976 yılında Türkbank çocuk tiyatrosunda sanat hayatına başladı.

1977 yılında sınavla, İstanbul şehir tiyatrosuna çocuk oyuncu olarak girdi. 1980 yılında onaltı yaşında henüz reşit olmamasına rağmen, özel yetenek maddesinden profesyonel oyuncu kadrosuna alındı. İstanbul Şehir Tiyatrosunda üç yıl yönetim kurulu üyeliği ve genel sanat yönetmeni yardımcılığı yaptı.

Dört yıl Dormen Tiyatrosu’nda, üç yıl da Tiyatro İstanbul’da özel izinle konuk oyuncu olarak çalıştı. Şehir tiyatrosunda “Gölgenin Canı” isimli çocuk oyununu sahneye koydu. Çeşitli okullarda tiyatro dersleri verdi ve oyun sahneye koydu. Yıldız Üniversitesi Oyuncularını kurdu ve yönetti.

Şehir Tiyatrolarında oynadığı “Gazeteciden Dost” adlı oyundaki rolüyle 1996’da, Tiyatro İstanbul’da oynadığı “Yeni Baştan” oyununda ki rolüyle 1997’de Avni Dilligil “Yardımcı Rolde En İyi Erkek Oyuncu” ödülüne layık görülmüştür.

Cem Davran, bugüne kadar elliye yakın oyunda rol almış, tiyatronun yanında televizyon ve sinema çalışmaları da yapmıştır.

Cem Davran, Hilal Davran ile 1989 yılından beri evli olup Ali ve Hürcan adında iki erkek çocuk babasıdır.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.