Kara Yazı Dizisi Neden Final Yapıyor?

Dark Story’in yeni dizisi Kara Yazı için her an final kararı alınabilir. Bilindiği üzere yayın hayatına salı günü başlayan ancak ilk üç bölümde beklenen başarıyı bir türlü gösteremeyen Kara Yazı  dizisi pazar akşamına alında. Bilindiği üzere Kanal D’de pazar akşamları bir dizi daha var. Bodrum Masalı dizisi 20:00 da ekranlara gelirken 60 dk sonra Kara Yazı dizisi yine 60 dk’lık bölümler halinde pazar akşamları ekranlara gelmeye devam edecek.

Salı günü bile 2.5 reyting alan Kara Yazı dizisi pazar akşamları çok daha az reyting alacak ve final yaparak ekranlara veda edecektir. Tabi ki bu benim tahminim ilerleyen haftalarda sizlere Kara Yazı  dizisinin pazar akşamları aldığı reytingi de paylaşacağız; ancak Kara Yazı  dizisi en az 10 bölüm yayınlanır; zira Dark Story bu kadar masraf yaparken bir kesin yayın süresi koymuştur sözleşmeye.

Kara Yazı  Dizisi Reytingleri

Kara Yazı 3. Bölüm 11 Nisan 2017 Salı 2.67  Reyting ile 18. sırada
Kara Yazı 2. Bölüm 4 Nisan 2017 Salı 3.16  Reyting ile 15. sırada
Kara Yazı 1. Bölüm 28 Mart 2017 2.88 Reyting ile 14. sırada

Kara Yazı dizisi için şuanda alınmış kesin bir final kararı yok ancak çok yakında bu yönde bir karar bekliyoruz; gelişmeleri sayfamızda paylaşacağız.

dizibilgi google play

Kara Yazı Dizisi Neden Final Yapıyor? (7 Yorum)

  1. Perde arkasinda baska seyler var. Emre kinay haluk b. Gibi kadrosu saglam dizinin tutulmamasi mumkun degil

  2. ne zaman dogru dürüst bir dizi gelse reyting alamiyor.Öldür,kes vur,iste bunlar reyting alanlar.Nasil bir millet olduk biz,yazik,böyle dizilerin bitmesi cok yazik

  3. Dizi lütfen bitmedin çok güzel… bitmemesimi diliyorum.. az önce mesaj yanlış gitti

  4. Dizi çok güzel bitmemesii diliyorum … az önce yanlış yazdım diziyi lütfen bitirmeyin

  5. millet zaten nerde sacma sapan diziler var onlara bakarlar! bu dizi nin konusu cok guzel, nasil tutulmaz anlamiyorum!