Kara Sevda Dizisi Başrolü Nihan (Neslihan Atagül) Kimdir ? Oynadığı Diziler

Star Tv’nin Yeni Dizisi Kara Sevda’da Nihan Rolünde Oynayan Kız Kim Gerçek Adı Ne ? Güzel Oyuncu Neslihan Atagül Hangi Dizilerde Oynamıştı ? İşte Oyuncunun Biyografisi…

Bu günlerde dizi severler yeni bir dizinin heyecanın daha yaşıyor. Ay Yapımın üstlendiği dizimizin adı Kara Sevda. Ekrana gelecek dizi iddialı başlamak istiyor bu yüzden de Dizi piyasasındaki en güzel ve tecrübeli oyuncularla anlaşan Kara Sevda yapımcıları güzel oyuncu Neslihan Atagül’ü seçti. Dizide Nihan rolünde oynayacak başrol oyuncusu hakkında detaylı bilgiler ve biyografiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

kara sevda nihan (Neslihan Atagül) 3

Dediğimiz gibi en gözde oyuncuları başrol yapan dizi Burak Özçivit ile de anlaştı. Kemal canlandırmasında rol alacak fenomen oyuncunun Kara sevda dizisinde ki performansı heyecanla bekleniyor.

Kara Sevda dizisinin kısaca hikayesi şöyle ; Dizinin senaryosu Kemal ve Nihal üzerinden işleyecek. Tanışmaları tesadüf olan Kemal ve Nihal Halk otobüsünde tanışırlar ki aşkın meşaleleri o anda yanar. Hikaye biraz klasik olabilir keza Zengin Kız Fakir Oğlan tiplemesi şeklinde olacak Kara Sevda Başrolleri ve senaryosu ile diziyi bilinenden farklı kılacak.

Gelelim yazımızın amacına Güzel Oyuncu Nihan Rolü yani gerçek adıyla Neslihan Atagül Kimdir ? Nerelidir Yaşı Boyu ve Kilosu İşte Bilgileri…  

Genç oyuncu dediğimiz gibi Kara Sevda dizisindeki Nihan olacak. Bu yaşta gösterdiği performansı ile dikkat çeken Neslihan Atagül 20 Ağustos 1992 doğumlu. 23 Yaşındaki başrol oyuncusu Tiyatro Bölümünü halen okumakta.

Fiziksel Özellikleri Şöyle ;

Boy : 1.68 cm

Kilo: 49 kg

göz rengi yeşil

Oynadığı Diziler : Hayat Devam ediyor dizisinde oynayan Kara Sevda Dizisinin başrol oyuncusu ayrıca Fatih Harbiye filminde de rol aldı. Araf ve Kalbim Seni Seçti dizilerinde de oynayan Nihan bakalım Kara Sevda Dizisinde nasıl bir oyunculuk sergileyecek.

14 Ekim Çarşamba günü başlayacak Kara Sevda Dizisinin yıl boyunca bütün yeni bölüm fragmanları ve tüyolarına gelen giden oyuncularına sitemizden ulaşabilirsiniz.Bizi takip etmeyi unutmayın…

Nihan Sezin (Neslihan Atagül) Fotoğrafları – Özçekimleri (Selfie)

Tanıtım Fragmanı