Kara Sevda Dizisi Başrol Oyuncusu Kemal (Burak Özçivit) Kimdir ? Yaş Boy Kilo

Kara Sevda Dizisinde Kemal Rolündeki Oyuncu Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu Kaç ? İşte Burak Özçivit Fotoğrafları ve Biyografisi…

Yeni dizi Kara sevda Kemal canlandırmasını yapan ünlü yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yeni bir dizinin altına daha imza atıyor. Genç oyuncu bu yeni çalışma da Nihan Sezin Gerçek adı ile Neslihan Atagül ile rol arkadaşlığı yapacak. Dizide Maden Mühendisi olarak rol alacak oyuncu Kara Sevda dizisinin kendi için farklı ve güzel bir deneyim olacağını söyledi.

Madende çalışan bir genç ile Zengin kızının imkansız aşkını konu alacak dizideki Nesin ve Kemal çifti şimdiden sosyal medyada gündem oldu. Yazımızdan oyuncu hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Burak Özçivit (Kemal) Fotoğrafları Resimleri

Kemal (Burak Özçivit) Biyografisi Kimdir ?

Nereli ? olduğu sorusunun cevabı Gaziantep, 24 Aralık 1984 yılında dünyaya gelen model ev oyuncu 31 yaşında. Marmara Üniversitesi Fotoğrafçılık bölümü mezunu, boyu 1.83 ve kilosu 77.Doğal saç rengi siyah göz rengi ise kahverengi.

Best Of Turkey yarışmasında iki yıl arayla birinci olan manken oyuncu tüm dikkatleri kısa sürede üzerine çekti. Gerçek sevgilisi Fahriye Evcen olan Burak Özçivit önümüzdeki yıllarda da önemli dizi ve filmlerde rol almaya devam edecek.

Geçmiş yıllarda oynadığı diziler arasında İhanet (Emir), Muhteşem Yüzyıl (Malkoçoğlu Bali Bey ) ve Çalışıkuşu (Karman) gibi bir çok dizide oynayan Kara Sevda dizisinin Kemal’i bakalım dizide nasıl bir performans sergileyecek ?

 

 

Kara Sevda Dizisi Başrol Oyuncusu Kemal (Burak Özçivit) Kimdir ? Yaş Boy Kilo (2 Yorum)